
Диск алмазний по плитці Milwaukee Speedcross DHTi 125 125x22.23 мм (4932492155)
1 666 ₴
- В наявності
- Код: 4932492155
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Диск має суцільну ріжучу кромку, що дозволяє робити точні, чисті та акуратні різи без утворення відколів, ідеально підходить для плитки та кераміки, це також знижує рівень шуму під час роботи.
- У складі сегментів використовуються високоякісні алмази, які забезпечують відмінне різання і довговічність інструменту, знижуючи знос і підвищуючи швидкість роботи.
- Сегменти диска приварені за допомогою лазерного зварювання, що робить з'єднання міцним і довговічним, виключаючи можливість відриву сегментів і забезпечуючи більш стабільну роботу.
- Завдяки ретельно збалансованій конструкції і використанню високоякісних матеріалів, диск мінімізує вібрації під час роботи, що дозволяє підвищувати точність різу і знижувати втому користувача.
- Суцільна кромка з лазерною обробкою сприяє ефективному охолодженню диска, що запобігає його перегріву і сприяє більш тривалому терміну служби, особливо при інтенсивній експлуатації.
- Завдяки суцільній ріжучій кромці і високоякісним алмазним сегментам, диск забезпечує точні і чисті різи, що особливо важливо при роботі з плиткою, керамікою, керамогранітом та іншими делікатними матеріалами.
- Цей диск підходить для різних видів плитки, включаючи керамічну, порцелянову, скляну і кам'яні покриття. Також він ефективний при роботі з різними тонкими і середніми за щільністю матеріалами, що робить його універсальним інструментом для професіоналів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Milwaukee
- Клас – професійний
- Технологія – SPEEDCROSS DHTi
- Тип: алмазний диск
- Тип диска – суцільний (замкнута кільцева кромка)
- Сумісність – штроборіз, кутова шліфувальна машина
- Діаметр диска – 125 мм
- Діаметр посадкового отвору: 22.23 мм
- Максимальна швидкість обертання – 15200 об/хв
- Висота сегмента – 10.0 мм
- Товщина різу – 2.3 мм
- Тип різання – сухий
- Габаритні розміри упаковки – 6х140х140 мм
- Вага – 0.22 кг
Оброблювані матеріали:
- Керамограніт
- Плитка
Комплект поставки:
- Диск алмазний по плитці Milwaukee Speedcross DHTi 125 125x22.23 мм
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 125.0 мм мм |
| Макс. оберти | 15200 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Базальт,бетон, Камінь, Кирпич, Черепальниця |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 666 ₴

