
Віброплита прямохідна Husqvarna LF130 LAT (9678966-01)
105 000 ₴
- В наявності
- Код: 9678966-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna LF130 LAT — це важка, швидкодіюча віброплита, яка ідеально підходить для ущільнення тонких і середніх шарів гранульованих ґрунтів. Унікальна форма плити та оптимізована швидкість дозволяють швидко і легко ущільнювати ґрунт з високою продуктивністю. Ексклюзивна запатентована рукоятка з низьким рівнем вібрації захищає вас від шкідливих для здоров'я вібрацій, а компактна конструкція зі складною рукояткою полегшує транспортування і зберігання.
Переваги віброплити Husqvarna LF130 LAT
- Якісний 4-тактний бензиновий двигун Honda GX160
- Можливість установки килимка для роботи з тротуарною плиткою (опція)
- Години ефективної роботи — запатентована рукоятка з низьким рівнем вібрації знижує рівень вібрації нижче 2 м/с², що дозволяє працювати протягом декількох годин без втоми і без перевищення нормативних граничних значень.
- Простота використання — підйомна вушка, складна рукоятка і опціональний комплект коліс полегшують транспортування ущільнювача.
Комплектація
- Віброплита Husqvarna LF130 LAT
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 800x460x600 мм |
| Килимок | Да |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,бак,віброплита, гарантійний талон, килимок, колеса, Ременя,Фільтр |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Потужність | 4.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Наявність коліс | Да |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм резервуара | Да куб. м |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Харчування | Бензин |
| Робоча глибина | 28 см |
| Робоча швидкість руху | 35 см/сек |
| Розмір плити | 480*370 мм |
| Сила удару | 12 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | віброплита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 000 ₴


