
Диск пильный Bosch Eco for Aluminium150x20/16-42T (2608644387)
750 ₴
- В наявності
- Код: 2608644387
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Зовнішній діаметр, мм | Посадочний розмір, мм | Отвір із перехідним кільцем, мм | Ширина різу (b1), мм | Ширина різу (b1), мм / товщина полотна (b2), мм | Кількість зубців |
| 150 | 20 | 16 | 2 | 2/1.4 | 42 |
- Диск пильний по металу і пластмасі Bosch Eco for Aluminium з 42 зубами форми TCG призначений розрізати алюмінієві або пластмасові заготовки, роблячи чистий, точний різ шириною 2 мм. Диск товщиною 1.4 мм, діаметром 150 мм має розмір отвору 20 мм. Перехідний кільце на діаметр посадки 16 мм.
- Пиляльне полотно для циркулярних пилок Eco for Aluminium – це ідеальний вибір для надійного різання алюмінію
- Повністю відшліфовані зубці гарантують плавне різання без зайвих зусиль
- Ретельно підібрані зубці надзвичайно витривалі
- Ретельний контроль виробництва пиляльних дисків гарантує їх відповідність суворим стандартам якості Bosch
- Отвір використовується з перехідними кільцями й без них для відповідності різним розмірам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160.0 мм мм |
| Кількість зубців | 42 шт. |
| Макс. оберти | 9500 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Результат різанини | Висока частота |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



