
Садовий подрібнювач акумуляторний Husqvarna GS 340is без АКБ і ЗП (9707892‑01)
22 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9707892-01
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Husqvarna GS 340is - простий в експлуатації акумуляторний подрібнювач, що дозволяє зручно подрібнювати і утилізувати гілки після розчищення та обрізки. Його швидкоскладна та компактна конструкція забезпечують легке зберігання, а вбудоване сховище забезпечує легкий доступ до аксесуарів, таких як захисні окуляри та ручні інструменти, які доповнюють подрібнювач і допомагають вам підготувати ваш сад до очищення. Подрібнювач може переробляти гілки широкого діапазону розмірів і оснащений тримачем для мішка для безпечного використання та ефективного видалення сміття. Автоматичне регулювання швидкості роботи та автоматичний реверс для видалення гілок, які застрягли, додають ще один рівень зручності використання. Частина гнучкої 36-вольтової акумуляторної системи Husqvarna BLi-X, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.
Основні переваги Husqvarna GS 340is:
- Надійний безщітковий двигун з живленням від акумуляторів Husqvarna BLi-X 36В
- 1400 Вт / 1800 Вт - номінальна/максимальна потужність двигуна
- Ріжуча фреза з інструментальної сталі
- 28/44 об/хв - номінальна частота обертання ножів і при максимальному навантаженні
- 40 мм - максимальна товщина гілок
- 225 хв - час роботи в номінальному режимі від акумулятора 7,5 А*год
- Автоматичний реверс для легкого і автоматичного видалення застряглих гілок. Коли велика гілка застрягає в завантажувальному отворі, подрібнювач виштовхує її назад і повторно подає. При необхідності процес повторюється кілька разів, поки гілка не буде успішно подрібнена.
- Автоматичне регулювання швидкості для простоти використання та оптимізації часу роботи. Швидкість збільшується, коли подрібнювач стикається з більш товстими гілками.
- Спеціальне місце для зберігання шестигранного ключа і штовхача.
- Сервісний люк забезпечує легкий доступ до шестерень і полегшує технічне обслуговування, очищення і видалення застряглих відходів.
- Тримач мішка для безпечного використання і легкої утилізації подрібненого матеріалу.
- Зручна опора для ніг дозволяє нахиляти подрібнювач, полегшуючи його переміщення і транспортування.
- Вбудовані передні і задні ручки для підйому забезпечують легкий підйом і транспортування.
- Блок подачі можна скласти в збірний ящик, що робить виріб більш компактним і зручним для зберігання. Складання здійснюється за допомогою важеля, а верхня частина подрібнювача стає плоскою, що дозволяє зберігати ящики на ній.
- На подрібнювачі можна зберігати такі приналежності, як секатор, сучкоріз, складна пила і т. д., щоб вони були під рукою. Тримачі замикаються на місці вздовж вбудованої напрямної для зберігання, забезпечуючи надійне зберігання ваших інструментів.
- Низька швидкість передачі для комфортної роботи з низьким рівнем шуму.
- Магнітний замок забезпечує простоту використання, дозволяючи легко відкривати і закривати коробку. Він розташований на передній частині коробки і рами подрібнювача і надійно фіксує коробку при зборі подрібнених відходів.
- Зручний інтерфейс з чіткою кнопкою запуску, великою кнопкою зупинки і чіткими індикаторами помилок для оптимального використання. Світлодіодний індикатор стану батареї дозволяє легко контролювати ємність батареї, забезпечуючи ефективне планування завдань і своєчасну зарядку.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Садовий подрібнювач Husqvarna GS 340is
- Сміттєзбірник 45 л
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | комплект інструментів, мусосорозбірник, штовхач |
| Країна-виробник | Китай |
| Система подрібнення | Фреза |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Призначення | Гілки та листя |
| Потужність двигуна | 2800 Вт |
| Місткість контейнера | 45 л |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Контейнер для збирання | Да |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 22 499 ₴








