
Цифровий мультиметр Bosch GDM 600-15 Professional (0601077300)
9 048 ₴
- В наявності
- Код: 0601077300
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Bosch GDM 600-15 - точний інструмент з розширеним функціоналом для вимірювань у сфері ремонту, монтажу, обслуговування електросистем та обладнання.
- Технологія True RMS забезпечує правильне відображення змінної напруги і струму навіть при наявності складних, нестабільних або спотворених сигналів, характерних для сучасних промислових мереж.
- Прилад оснащений великим інверсним РК-дисплеєм, що гарантує відмінну читабельність показань в будь-яких умовах освітлення.
- Ергономічний дизайн дозволяє зручно утримувати пристрій однією рукою, а наявність підставки і магнітного кріплення дають можливість працювати абсолютно без рук, що підвищує продуктивність і безпеку.
- Корпус мультиметра має захист класу IP65, що робить його стійким до проникнення пилу і вологи, а також дозволяє безпечно використовувати інструмент в жорстких робочих умовах.
- GDM 600-15 здатний виконувати вимірювання при напрузі до 600 В і змінному струмі до 600 А.
- Передбачена можливість збереження мінімальних, максимальних і середніх показників (Min/Max/Average), що допомагає аналізувати мінливість електричних параметрів в динаміці.
- Модель відповідає високим стандартам безпеки CAT III 600 В і є оптимальним вибором для зручних, надійних і точних вимірювань.
- Мультиметр працює від двох батарейок типу АА, а також сумісний з літій-іонними акумуляторами, що забезпечує тривалу автономну роботу.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Bosch
- Клас інструменту - професійний
- Тип – мультиметр
- Джерело живлення – 2 акумулятори 1.5V LR6 (АА)
- Напруга – 3 В
- Роздільна здатність по напрузі змінного струму: 0.1 В
- Точність напруги змінного струму: ± 1 % + 3
- Змінний струм: 600 А
- Опір, Ом: 40 MΩ
- Точність вимірювання напруги постійного струму: ± 0.5 % + 2
- Роздільна здатність по опору: 0.01 МОм
- Точність опору: ± 2.0 % + 5
- Точний тест на безперервність: ± 1.0 % + 5
- Діапазон безперервності: 600 Ω
- Клас безпеки: CAT III 600 V
- Матеріал корпусу – обгумований пластик
- Клас захисту - IP65
- LED підсвічування - немає
- Габаритні розміри: 177х78х59 мм
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Цифровий мультиметр Bosch GDM 600-15 Professional
- 2 акумулятори 1.5V LR6 (АА)
- Комплект вимірювальний MS 90
- Футляр
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Діодний тест | Да |
| Індикація заряджання | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання, набір аксесуарів |
| Макс. напруга AC | 600 В |
| Макс. напруга DC | 600 В |
| Змінна напруга | 600V |
| Постійна напруга | 200mV/2V/20V/200V/600V |
| Постійний струм | 2000μA/20mA/200mA/10A |
| Перевірка цілісності | Да |
| Опір | 200Ω/2kΩ/20kΩ/200kΩ/20MΩ |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Функція Hfe | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 048 ₴





