
Лазерний далекомір Bosch PLR 25 (0603672521)
3 528 ₴
- В наявності
- Код: 0603672521
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Далекомір вимірює довжину, розраховує площу та об'єм, складає, віднімає дані.
- Трирядковий кольоровий екран з підсвічуванням виводить всю необхідну інформацію, а великі кути огляду дають можливість зручно зчитувати всю інформацію.
- Обгумований корпус з бічною застібкою наручного ремінця (ремінець не входить до комплекту).
- Компактний далекомір Bosch PLR 25 оптимальний для домашнього використання.
- Просте, зрозуміле управління за допомогою кнопок.
- Звідки проводити вимірювання — від задньої або передньої кромки приладу — можна встановити за допомогою кнопки вибору площини відліку.
- Навігаційні кнопки «+» і «–».
- Режим вимірювань — миттєве визначення довжини, безперервне вимірювання, розрахунок обсягу, площі — встановлюється кнопкою режимів вимірювань.
- Є функції визначення максимальних і мінімальних значень, додавання і віднімання.
- Додатково для більш ефективної і комфортної роботи можна придбати окуляри для роботи з лазерним інструментом і візирну марку для точного прицілу в ціль.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — Німеччина
- Країна походження — Малайзія
- Виробник — Bosch
- Тип — далекомір
- Діапазон вимірювань – 25 м
- Джерело живлення — 2хААА
- Точність: ± 2 мм
- Номінальний час вимірювання: 0.5 с
- Максимальний час вимірювання: 4.0 с
- Клас лазера — 2
- Лазерний діод – 635 нм, <1 мВт
- Кольоровий дисплей – так
- Колір лазера – зелений
- Ступінь захисту – IP54
- Кількість збережених значень – 10
- Автоматичне вимкнення – 5 хв
- Вага – 0.09 кг
- Гарантія – 24 місяці
Комплект поставки:
- Лазерний далекомір Bosch PLR 25
- Чохол
- Батарейка – 2 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09 кг |
| Час вимірювання | 4 с |
| Габарити | 100х43х24 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість точок | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Лазерний діод | 635 нм |
| Харчування | 2xAAA |
| Робоча температура | -10..+45 С |
| Робоча відстань | 25 м |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Точність приладу | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 528 ₴

