
Безконтактний тестер напруги Bosch GVD 1000-17 Professional (0601077000)
2 688 ₴
- В наявності
- Код: 0601077000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Bosch GVD 1000-17 – професійний детектор для безконтактного тестування наявності напруги в електромережах і установках.
- Безконтактний принцип роботи забезпечує високу безпеку, дозволяючи виявляти наявність напруги без прямого контакту з проводами або контактами.
- Має наочну триколірну світлодіодну індикацію: зелений колір вказує на відсутність напруги, помаранчевий – на середню напругу, червоний – на високу напругу.
- Крім візуального сигналу передбачені звуковий сигнал і вібрація, які допомагають виявляти напругу навіть в шумній робочій обстановці.
- Інструмент має сертифікацію безпеки CAT IV 1000 В. Це дозволяє виконувати вимірювання в діапазоні 24 - 1000 В або 90 - 1000 В змінного струму (АС), що важливо для роботи з низьковольтними і високовольтними системами, включаючи промислові та комунальні мережі.
- Високий клас захисту від пилу і вологи дає можливість використовувати індикатор в запилених, вологих і брудних приміщеннях, а також на відкритому повітрі під час дощу.
- Оснащений функцією автоматичного самотестування, прилад перевіряє свою справність при включенні і кожні 5 секунд.
- Завдяки міцному прогумованому корпусу пристрій витримує падіння з висоти до 2 метрів.
- Передбачений зручний затискач для швидкого кріплення на поясі.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Bosch
- Клас інструменту - професійний
- Тип – тестер (безконтактний)
- Джерело живлення – 2 батарейки 1.5-V-LR03 (AAA)
- Напруга (змінний/постійний струм) - 1000 В
- Матеріал корпусу – обгумований пластик
- Клас захисту - IP67
- LED підсвічування - так
- Габаритні розміри: 162х28х33 мм
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Безконтактний тестер напруги Bosch GVD 1000-17 Professional
- Батарейки ААА - 2 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 400 г |
| Індикація заряджання | Да |
| Комплектація | Картонне паковання, набір аксесуарів |
| Макс. напруга AC | 600 В |
| Макс. напруга DC | 600 В |
| Змінна напруга | 600V |
| Перевірка цілісності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688 ₴





