
Круг шліфувальний VOREL A 36P 5V 150x16x12.7 мм (08864)
105 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08864
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VOREL 08864 - універсальний абразивний круг середньої зернистості та твердості, виготовлений з електрокорунду на склоподібній зв'язці, призначений для загальних робіт по металу, що забезпечує ефективне зняття матеріалу. Використовується на шліфувальних і точильних верстатах.
Оброблювані матеріали:
- Сталь
- Чавун
- Кольорові метали
- Пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Пластик, Метал, Чавун, Мідь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.7 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | абразивний |
| Тип витратного матеріалу | шліфувальний круг |
| Посадковий отвір | 12,7 мм |
| Оброблюваний матеріал | Кольорові метали, Сталь,Чвуглець |
| Розмір зерна | 36 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 ₴
