-29%

Ручний акумуляторний миючий пилосос Karcher FCV 4 (1.056-131.0)
22 399 ₴
15 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.056-131.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Функція автоматичного ввімкнення/вимкнення полегшує відключення апарату і відновлення роботи після перерви.
- Очищення сходів і вузьких місць при будь-якому положенні апарату (навіть під кутом 90°) полегшується завдяки режиму Stair!Assist з деактивованою функцією автоматичного ввімкнення/вимкнення.
- Режим максимальної потужності Advanced!Power забезпечує видалення навіть найстійкіших, присохлих забруднень за рахунок збільшення сили всмоктування на 100% і витрати води на 20% в порівнянні зі стандартним режимом, тому підлоги миттєво висихають, і по них можна ходити практично відразу після прибирання.
- Надійний і довговічний високошвидкісний електродвигун, виготовлений за сучасною безщітковою технологією, гарантує вражаючі результати всмоктування і вологого прибирання.
- Максимальна свобода рухів і до 45 хвилин роботи від одного заряду акумулятора — ідеальне рішення для прибирання площ до 200 м².
- Прискорена та екологічна заміна акумулятора при його виході з ладу: економія коштів та охорона навколишнього середовища.
- Чудова фільтрація завдяки високоефективному плоскому складчастому фільтру, що надійно вловлює навіть найдрібніші частинки, що містяться в повітрі.
- У режимі сухого прибирання ідеально підходить для чищення килимів і килимових доріжок.
- Ефективна функція самоочищення з частотою обертання щітки до 550 об/хв — для швидкого і зручного очищення апарату без контакту з брудом.
- Зручне, гігієнічне та екологічне очищення роликових щіток у пральній машині при 60 °C.
- Можливість практичного зберігання апарату з приладдям і одночасного заряду його акумулятора.
Технічні характеристики:
- Країна походження — Німеччина
- Країна реєстрації бренду — Німеччина
- Виробник — Karcher
- Тип - пилосос
- Параметри електромережі: 220 - 240 В / 50 - 60 Гц
- Продуктивність по площі (до наступної зарядки) - 200 м²
- Об'єм бака для чистої води - 750 мл
- Об'єм бака для брудної води - 450 мл
- Номінальна споживана потужність - 180 Вт
- Привід - безщітковий мотор
- Робоча ширина роликових щіток - 250 мм
- Час висихання очищеної підлоги - 2 хв
- Напруга акумулятора - 18 В
- Час роботи акумулятора макс. - 45 хв
- Час зарядки акумулятора - 240 хв
- Тип акумулятора - Літій-іонний акумулятор
- Колір - чорний
- Маса (без приладдя) - 4.1 кг
- Вага (з упаковкою) - 7 кг
- Розміри (Д×Ш×В): 1130 x 232 x 278 мм
Області застосування:
- Тверді підлогові покриття
- Для очищення килимів з коротким ворсом
- Навіть важковидаляючий бруд видаляється легко
- Велике сміття
- Дрібне сміття
- Сухе сміття
- Вологе сміття
- Рідини
- Шерсть тварин
Оснащення:
- Система 2 резервуарів
- Подвійна система фільтрації
- Режим самоочищення
- Автоматичний режим
- Режим сходів
- Режим потужності
- Сухий режим
- Індикатор рівня заповнення бака для чистої води
- Індикатор рівня заповнення бака для брудної води
- Колеса для транспортування
- Ручка для перенесення
Комплект поставки:
- Ручний миючий пилосос Karcher FCV 4
- Універсальна роликова щітка: 1 шт.
- Миючий засіб: Універсальний засіб для підлоги RM 536, 30 мл
- Зарядна, паркувальна та чистяча станція
- Щітки
- Плоский складчастий фільтр: 1 шт.
- Губчастий фільтр: 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити | 414x225x261 мм |
| Комплектація | комплект щіток, набір насадок, шланг |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 1.7 л,1.9 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Збирання води, Комбіноване прибирання |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Автомобільний,Моючий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴







