
Дриль алмазного буріння Husqvarna DM 400 (9679103-09)
87 000 ₴
- В наявності
- Код: 9679103-09
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna DM 400 - потужний і міцний алмазний дриль для середнього і важкого свердління коронками, де потрібна надійність і висока продуктивність. Рекомендований діаметр алмазних коронок 55-350 мм. Використовується тільки зі стійками (станинами) через високу потужність і вагу.
Підходить для свердління отворів для водовідведення, вентиляції, кутового свердління, стіжкового свердління отворів. Дриль призначена для професійного використання.
Переваги дриля алмазного свердління Husqvarna DM 400
- Робота з алмазними коронками діаметром від 55 до 350 мм при використанні стійки
- Підходить для алмазних коронок з хвостовиком 1 1/4" UNC
- Використовується при бурінні з охолодженням водою у всіх позиціях: вертикальній, горизонтальній або кутовій
- Просте з'єднання зі стійкою і легка заміна алмазної коронки
- 3-швидкісна коробка передач зі швидкістями, підібраними відповідно до діаметра коронок для оптимальної продуктивності буріння і більш тривалих інтервалів між обслуговуваннями.
- LED індикатор показує навантаження на машину, дозволяючи оператору завжди бурити при максимальному тиску
- Система Smart Start - для полегшення початку буріння отвору кнопкою можна вдвічі зменшити швидкість обертання. Ця опція дуже корисна на початку свердління і при проходженні арматури
- Система захисту від перевантаження Elgard автоматично відключає інструмент при надмірному навантаженні
- Витривалий алюмінієвий корпус розроблений для захисту електроніки. Зручна ручка для транспортування і роботи
- Легкий доступ до механізму для обслуговування і ремонту
Комплектація:
- Дриль алмазного буріння Husqvarna DM 400
- Інструкция з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр хвостовика | 1/2 дюйм |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 2900 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Кейс |
| Макс. діаметр свердла | 150 мм |
| Потужність | 1850 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Свердління під кутом | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | Швеція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 000 ₴






