
Дриль алмазного буріння Husqvarna DM 220 в кейсі (9665635-01)
58 500 ₴
- В наявності
- Код: 9665635-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna DM 220 - будівельне електрообладнання для свердління отворів у бетонних, кам'яних, цегляних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних корончастих свердел. Дана модель може використовуватися як на стійці (станині), так і без неї. У разі мокрого свердління можна підключити зовнішню подачу води.
Підходить для легких робіт, таких як вентиляція, прокладка труб, установка електричних розеток і прокладка кабелів. Відмінний вибір для професійного та напівпрофесійного використання.
Переваги дриля алмазного свердління Husqvarna DM 220
- Робота з алмазними коронками діаметром до 80 мм в ручному режимі і до 150 мм при використанні стійки
- Підходить для алмазних коронок з хвостовиком 1 1/4" UNC і 1/2" GAS
- Використовується при сухому бурінні і з охолодженням водою у всіх позиціях: вертикальній, горизонтальній або кутовій
- 3 швидкісних режими роботи
- Електронна система позиціонування при свердлінні показує, коли дриль знаходиться у вертикальному, горизонтальному або кращому кутовому положенні.
- Регульована на 360° передня ручка
- Система плавного запуску Softstart
- Система Smart Start - для полегшення початку буріння отвору кнопкою можна вдвічі зменшити швидкість обертання. Ця опція дуже корисна на початку свердління і при проходженні арматури
- Система захисту від перевантаження Elgard автоматично відключає інструмент при надмірному навантаженні
- Витривалий і ударостійкий корпус розроблений для захисту електроніки. Дриль легкий у транспортуванні та встановленні завдяки невеликій вазі та ергономічному дизайну.
Комплектація:
- Дриль алмазного буріння Husqvarna DM 220
- Інструкция з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.0 кг |
| Габарити | 620 x 300 x 250 мм |
| Діаметр хвостовика | 1/4 дюйма |
| Захист двигуна | Да |
| Кількість обертів | 650/850 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Кейс |
| Макс. діаметр свердла | 255 мм |
| Потужність | 3580 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Свердління під кутом | Так |
| Стан товару | Новий |
| Станина в комплекті | Немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 500 ₴





