
Циркулярний пиляльний диск Bosch PRO Wood, 130 x 2 x 16 мм, T9 (2608640774)
983 ₴
- В наявності
- Код: 2608640774
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Зуби диска мають форму АТВ, тобто конфігурацію, при якій вістря кожного зуба по черзі скошено в лівий і правий бік. Між скошеними кутами зубців утворюються зазори, крізь які під час різання створюється незначний тиск. Цей тиск дозволяє тирсі вільно випадати.
- Диски виготовлені зі сталі, яка проходить загартування до твердості, що відповідає HRC 46 (оптимальна для пильних дисків). Формують диски зі сталевих листів виключно лазерним різанням. На відміну від штампування, ця технологія не деформує лист і не порушує балансування виробу.
- Випускаються диски за провідною технологією твердих сплавів. Підприємство в їх виготовленні використовує дрібнозернистий твердосплавний порошок (зерно від 0.8 до 1 мкм) власної унікальної рецептури. До його складу входять кобальт (збільшує ударну в'язкість), титан (посилює антикорозійні властивості) і вольфрам (підвищує твердість). А додавання карбіду титану додатково захищає зубці від хімічно агресивних смол і клеїв, які використовуються при обробці деревини.
- Щільний, компактний сплав знижує знос ріжучої кромки, покращує якість різу. Пази диска також ріжуться лазером. Геометрія лазерних пазів диска перешкоджає деформації. А певна форма забезпечує низький рівень шуму. Допоміжні отвори диска служать для надійного кріплення, а також для того, щоб уникнути прокручування.
- Зубці до пилкового диска намертво припаяні лазером.
- Кожен зубець відшліфований до гостроти бритви, має гладку, сяючу поверхню.
- Для того щоб рівномірно розподілити вагу по всій площі диска і зменшити його вібрацію, всі диски проходять індивідуальне комп'ютерне балансування.
- На кожному диску вказані його характеристики, нанесено зображення кута нахилу зубів. Таке маркування значно полегшує вибір диска і його заточку.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Клас - професійний
- Тип: диск пиляльний
- Сумісність: ручна циркулярна пила
- Зовнішній діаметр – 130 мм
- Посадковий діаметр – 16 мм
- Кількість зубів – 9
- Форма зуба – ATB/FT
- Товщина диска – 1.4 мм
- Ширина пропилу – 2.0 мм
- Максимальна кількість обертів – 11500 об/хв
Оброблювані матеріали:
- Клеєна фанера / столярна плита
- Деревно-шаруватий матеріал
- Деревоволокниста плита середньої щільності, з покриттям
- Композитні матеріали
- Легкі будівельні плити
- Ламінат
- Тверда деревина
- Суцільна деревина
- М'яка деревина
- МДФ
- Шумопоглинаючі облицювальні плити
- ДСП
Комплект поставки:
- Циркулярний пиляльний диск Bosch PRO Wood, 130 x 2 x 16 мм, T9
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190.0 мм мм |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Макс. оберти | 8000 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, ДСП, комфортні матеріали,Ламінат, МДФ |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 983 ₴



