
Плиткоріз електричний Husqvarna TS 60 (9666107-02)
78 000 ₴
- В наявності
- Код: 9666107-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna TS 60 - це ефективний плиткоріз з високою продуктивністю різання для всіх видів плиткових матеріалів. У цієї моделі настільної пили досягається максимальна довжина різання 700 мм. TS 60 оснащена інноваційною системою утримання води Jet Stream Water Containment System, яка означає, що вода і шлам залишаються у візку під час різання, а це означає, що кількість розчину мінімізується, а зона навколо пилки залишається чистою і не розбризкується водою. Завдяки легкій вазі, складним ніжкам і колесам з роботою може легко впоратися одна людина.
Переваги плиткоріза Husqvarna TS 60
- Максимальна довжина різання 700 мм і великий робочий стіл дозволяють різати плитку розміром 50х50 см по діагоналі.
- Легке перемикання між занурювальним різанням під кутом 90 градусів і різанням плитки під заданим кутом.
- Регульована ріжуча головка дозволяє різати під кутом від 22,5 до 45 градусів.
- Для полегшення різання в комплекті є кутова направляюча та регульована підставка.
- Великий знімний обробний стіл легко миється.
- Система утримання води Jet Stream Water Containment System
- Не потрібно доливати воду завдяки вдосконаленій системі рециркуляції, яка очищає воду для повторного використання.
- Невелика вага, складні ніжки та стійкі колеса полегшують транспортування.
- Система захисту від перевантажень Elgard дозволяє завжди різати на максимальній швидкості для найкращої продуктивності.
- Система плавного запуску SoftStart
Комплектація:
- Плиткоріз електричний Husqvarna TS 60
- Алмазний диск
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Загальні параметри | |
| Вага | 41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 40 мм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 200 мм |
| Потужність двигуна | 0.8 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1 л. |
| Охолодження | Да |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Робоча довжина | 660 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | Плиткорез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 000 ₴






