
Пиляльний диск Metabo «Precision Cut Wood - Professional» Z48 WZ 15° 315x30 мм (1 шт.) (628056000)
2 776 ₴
- В наявності
- Код: 628056000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Дуже широкий спектр використання при обробці деревини
- Для дуже хороших, чистих пропилів при поздовжньому і поперечному розпилі м'якої і твердої деревини
- Потрібна велика потужність дискової пилки
- Дуже високий ресурс завдяки кращій твердосплавній якості і тонкошліфованим зубцям
- Точні зрізи з низьким рівнем шуму і мінімальною вібрацією завдяки лазерним розширювальним слотам (і частково лазерним орнаментам), а також лазерним центральним дискам з високоякісної сталі
- Додаткові отвори в пильних дисках з Ø 216, 250, 254 і більше 300 мм
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник - Німеччина
- Виробник – Metabo
- Клас - професійний
- Тип: диск пиляльний
- Зовнішній діаметр – 315 мм
- Посадковий діаметр – 30 мм
- Кількість зубців – 48
- Форма зуба - WZ
- Товщина диска – 1.8 мм
- Товщина різу – 2.8 мм
- Кут заточування передній: - 15°
- Матеріал – HW/CT
- Максимальна кількість обертів – 4900 об/хв
- Сумісні моделі – TKHS 315
Оброблювані матеріали:
- Цільна деревина
- Клеєна деревина
- Тріскова плита з покриттям
- Фанера
- МДФ
- Композитні матеріали
Комплект поставки:
- Пиляльний диск Metabo «Precision Cut Wood - Professional» Z48 WZ 15° 315x30 мм (1 шт.)
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 300.0 мм мм |
| Кількість зубців | 28 шт. |
| Макс. оберти | 4900 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | ДВП, Дерево, ДСП, Фланера |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Толщина диска | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 776 ₴
