
Швонарізчик бензиновий Husqvarna FS 305 (9651500-26)
69 300 ₴
- В наявності
- Код: 9651500-26
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna FS 305 - будівельне обладнання для різання бетонних, кам'яних і асфальтних покриттів, яке використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт. Дана модифікація поставляється із бензиновим двигуном Honda GX160.
Увага! Відрізний круг не поставляється в комплекті.
Переваги швонарізчика Husqvarna FS 305
- Надійний і витривалий бензиновий двигун Honda GX160
- Дуже легка вага, що полегшує транспортування та використання.
- Регульована ручка та висувне праве заднє колесо для підвищення стійкості.
- Система кріплення двигуна і валу леза підвищує комфорт і забезпечує відмінну продуктивність різання.
- Система вала леза IntelliSeal забезпечує мінімум 250 годин роботи без щоденного змащування підшипників.
- Регульовані рукоятки забезпечують більш зручне та комфортне положення до сторони різання для легшого вирівнювання та прямого різання. Рукоятку можна скласти для транспортування.
- Індикатор глибини різання зі шкалою в міліметрах та дюймах
Комплектація:
- Швонарізчик бензиновий Husqvarna FS 305
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Вага | 64 кг |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 120 мм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 350 мм |
| Модель двигуна | Honda GX270 |
| Потужність двигуна | 6.3 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 8.5 л. |
| Об'єм двигуна | 270 см3 |
| Об'єм резервуара | 17.0 л куб. м |
| Об'єм паливного бака | 6.1 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Охолодження диска | Водяне |
| Харчування | Бензин |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 300 ₴





