
Акумуляторна дискова пила по металу Makita DCS552Z (без АКБ і ЗП) (DCS552Z)
11 664 ₴
- В наявності
- Код: DCS552Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Еластичні накладки на корпусі для зручності використання
- 136 мм пильне полотно TCT з глибиною різу 50.4 мм
- Світлодіодний індикатор роботи з функцією післясвічення для зручної роботи в темних місцях
- Електричне гальмо для швидкої, але безпечної зупинки обертання диска
- Конструкція корпусу зменшує розкид металевої стружки
- Потужний двигун, що має оберти 3600 об/хв
- Підошва виготовлена з нержавіючої сталі для збільшення терміну служби.
- Добре збалансована конструкція
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Японія
- Країна походження - Японія
- Виробник – Makita
- Тип – дискова пила
- Джерело живлення – від акумулятора 18 В
- Тип акумулятора - Li-ion, LXT
- Тип двигуна - щітковий
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип акумуляторного блоку - слайдер
- Максимальна частота обертів - 3600 об/хв
- Регулювання обертів - немає
- Плавний пуск – немає
- Підключення пилососа – немає
- Діаметр пильного диска – 136 мм
- Діаметр посадкового отвору – 20 мм
- Глибина пропилу (90°) – 50.4 мм
- Товщина диска: 0.9 – 1.3 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск - 99 дБ(А)
- Рівень шуму: звукова потужність - 107 дБ(А)
- Рівень шуму: похибка (к) - 3 дБ(А)
- Рівень вібрації: пиляння по дереву - 2.5 м/сек²
- Рівень вібрації: похибка (к) - 1.5 м/сек²
- Габаритні розміри: 348х196х203 мм
- Маса (без приладдя) – 2.1 кг
- Гарантія – 36 місяців
Області застосування:
- Труба
- Профіль
- Куточок
- Швелер
Комплект поставки:
- Дискова пила по металу Makita
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.1 кг |
| Габарити | 341х225х250 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 39 мм |
| Кількість обертів | 2200 — 6400 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кейс Makpac,ключ для диска, пиляльний диск |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. глибина пропилювання | 56 мм |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Макс. кут нахилу | 48 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 664 ₴






