
Акумуляторний пилосос Makita DCL286FZ (без АКБ і ЗП) (DCL286FZ)
9 019 ₴
- В наявності
- Код: DCL286FZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Ручний пилосос LXT 18 В з вбудованим циклоном.
- Зручний, легкий і компактний акумуляторний пилосос, який також може пилососити під низькими предметами.
- Завдяки відцентровій силі в циклоні потужність всмоктування залишається оптимальною протягом значно більш тривалого часу
- Оснащений легкою регульованою потужністю всмоктування в 4 режимах. Низький: більш тривала робота на 1 повному заряді акумулятора. Максимум: для важкої роботи. (Позиції 3 достатньо для більшості робіт)
- Найпотужніший акумуляторний пилосос в лінійці LXT 18 В.
- Безшумний акумуляторний пилосос в асортименті.
- Ідеально підходить для денного прибирання.
- Оснащений високоякісним безщітковим двигуном Makita BL для постійної високої потужності всмоктування під час роботи.
- Функція пам'яті для останнього налаштування всмоктування.
- Всмоктувальну трубку можна зафіксувати на пилососі.
- Оснащений світлодіодним освітленням для кращої видимості.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Японія
- Країна походження - Китай
- Виробник – Makita
- Тип – пилосос ручний
- Джерело живлення – акумулятор
- Тип акумуляторного блоку – Li-Ion, LXT
- Напруга акумуляторного блоку – 18 В
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Тип акумуляторного блоку – слайдер
- Тип двигуна – безщітковий
- Потік повітря – 1000 л/хв
- Максимальна потужність всмоктування – 18 кПа
- Рівень шуму: звуковий тиск – 69 дБ(А)
- Об'єм резервуара – 0.25 л
- Максимальний об'єм повітря – 1.0 м³/хв
- Тривалість роботи / 1 режим на акумуляторі 3 Ah - 8 хв
- Тривалість роботи / 2 режими на акумуляторі 3 Ah - 16 хв
- Тривалість роботи / 3 режими на акумуляторі 3 Ah - 24 хв
- Тривалість роботи / 4 режими на акумуляторі 3 Ah - 38 хв
- Потужність - 20 / 45 / 70 / 125 Вт
- Вага - 1.4 кг
- Габаритні розміри: 1106х113х177 мм
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Пилосос
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Насадка для підлоги - 1 шт.
- Щілинна насадка - 1 шт.
- Трубка - 1 шт.
- Тримач для насадок - 1 шт.
- Передфільтр - 1 шт.
- Фільтр поролоновий - 1 шт.
- Сітчаста трубка - 1 шт.
- Фільтр - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 481х115х151 мм |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Всмоктувальні трубки, Картонне паковання, набір насадок, текстильний мішок для пилу,Фільтр |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 0.5 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1000 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Ручний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | контейнер,мішок |
| Рівень шуму | 57 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 019 ₴



