
Акумуляторний кабелеріз Makita LXT 18 В DTC101ZK (без АКБ і ЗП) (DTC101ZK)
108 574 ₴
- Немає в наявності
- Код: DTC101ZK
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Працює від акумулятора LXT 18V і підходить для мідних і алюмінієвих кабелів.
- Основні характеристики:
- Функція автоматичного повернення лез після завершення різання
- Регульований діаметр розкриття — адаптується під тип кабелю
- Світлодіодний ліхтар з функцією післясвічення -
- DTC101 має полегшену конструкцію, що забезпечує зручність експлуатації однією рукою.
- Завдяки відкритому типу різання виконується легко, швидко і без зусиль
- Ідеально для монтажників, електриків і техніків на об'єктах з високою інтенсивністю робіт
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — Японія
- Країна виробник — Китай
- Виробник — Makita
- Тип — кабелеріз
- Клас — професійний
- Тип двигуна — щітковий
- Джерело живлення – акумулятор
- Тип акумуляторного блоку – Li-Ion, LXT
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Кріплення акумулятора – слайдер
- Напруга акумуляторного блоку – 18 В
- Ріжуча здатність: 35 – 47 мм
- Максимальне розкриття леза – 50 мм
- Регульований кут відкривання: 6 положень (ø10 – 50 мм)
- Продуктивність:
- 600V-CV: 500 мм², одножильний (до 38 мм)
- 6600V-CV: 500 мм², одножильний (до 45 мм)
- 600V-IV 500 мм², одножильний (до 35 мм)
- 600V: 150 мм², трижильний (до 47 мм)
- Рівень шуму – 78 дБ
- Вібрація без навантаження – 0.3 м/сек²
- Вага – 3.6 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний кабелеріз Makita LXT 18 В DTC101ZK
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Харчування | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість режимів | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній, Мелідь, Сталь |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Кабелерез |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина різу | 65 мм |
| Рівень шуму | 78 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 574 ₴







