
Акумуляторний різак для різання арматури Makita 3 – 16 мм LXT DSC163ZK (без АКБ і ЗП) (DSC163ZK)
129 607 ₴
- Немає в наявності
- Код: DSC163ZK
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Makita BL - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT (eXtreme Protection Technology): Підвищена стійкість до пилу і вологи, що дозволяє використовувати інструмент в суворих умовах будівельних майданчиків.
- Вбудоване світлодіодне (LED) підсвічування робочої зони.
- Ріжуча здатність 3 - 16 мм сталевих стрижнів (арматури)
- Висока ефективність роботи робить до 280 різів в стрижні 16 мм
- Швидкість - 16 мм за 2.8 секунди.
- Корпус двигуна можна повертати на 360° в будь-якому напрямку.
- Індикація заряду акумулятора.
- Захисний кожух - призначений для захисту оператора від відлітаючих осколків.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Японія.
- Країна походження - Японія
- Виробник - Makita
- Тип - різак
- Джерело живлення - акумулятор
- Напруга акумулятора - 18 В
- Тип акумулятора - Li-ion, LXT
- Тип двигуна - безщітковий
- Швидкість різання - 2.8 с
- Максимальна ріжуча здатність нержавіючої сталі: 3 - 16 мм
- Марка сталі: 40 (490 Н/мм²), 60 (620 Н/мм²)
- Довжина - 360 мм
- LED підсвічування - так
- Вага - 6.9 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний різак для різання арматури Makita 3 – 16 мм LXT DSC163ZK
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити | 199х103х308 мм |
| Індикація заряджання | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, обмежувальний упор |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | різання |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип | Резак |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 607 ₴




