
Акумуляторний рубанок Makita DKP181ZU + AWS (без АКБ і ЗП) (DKP181ZU)
20 043 ₴
- Немає в наявності
- Код: DKP181ZU
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
- Makita BL - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Технологія ADT - автоматично регулює швидкість і крутний момент під час роботи
- Функція AWS - Автоматична система бездротового зв'язку - включає бездротове з'єднання пилососа і електроінструменту з використанням bluetooth, щоб пилосос запускався при запуску електроінструменту
- Ергономічна рукоятка з гумовим покриттям для більш зручної роботи з інструментом.
- Регулятор глибини стругання зі зручною шкалою, поділка 0,10 мм
- Міцна скоба з литого алюмінію забезпечує тривалий термін служби барабанного валу
- Спеціальна конструкція опорної плити захищає заготовку і ніж від подряпин і пошкоджень, навіть якщо машина ставиться на заготовку до повної зупинки барабана
- Електричне гальмо плавно зупиняє обертання диска, що дозволяє користувачеві швидко відновити роботу
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Японія
- Країна походження - Японія
- Виробник – Makita
- Тип: рубанок
- Джерело живлення – від акумулятора 18 В
- Тип акумулятора - Li-ion, LXT
- Тип двигуна - безщітковий
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип акумуляторного блоку - слайдер
- Кількість обертів холостого ходу: 0 - 11000 об/хв
- Ширина стругання - 82 мм
- Товщина стружки: 0 - 3.0 мм
- Максимальна глибина паза – 9 мм
- Поверхня рубанка - 368 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск - 84 дБ(А)
- Рівень шуму: звукова потужність - 95 дБ(А)
- Рівень шуму: похибка (к) - 3 дБ(А)
- Вібрації: стругання по дереву - 4.5 м/сек²
- Рівень вібрації: похибка (к) - 1.5 м/сек²
- Система пиловидалення - так (насадка для пилососа / мішка для пилу)
- Плавний пуск - так
- V-подібний паз - є
- Розміри (Д х Ш х В): 368х157х164 мм
- Вага відповідно до EPTA - 3.6 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Рубанок акумуляторний
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Набір стругальних ножів (встановлений)
- Шаблон для установки ножів
- Модуль AWS
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Вибір чверті | Да |
| Габарити | 368x157x164 мм |
| Глибина вибірки | 9 мм |
| Глибина стругання | 3 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ножів | Немає даних |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Пилоудалення | одностороннє |
| Регулювання глибини | Немає даних |
| Зняття фаски | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 043 ₴








