-12%

Дизельний генератор 700 кВА (568 кВт) Doosan DP180LB
5 100 000 ₴
4 500 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP180LB
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизельний генератор 568 кВт Doosan DP180LB – це потужна електростанція для забезпечення резервного або основного живлення підприємств, будівельних майданчиків та промислових об'єктів. Він оснащений двигуном Doosan DP180LB і альтернатором IP23, що забезпечує стабільну подачу електроенергії з низьким рівнем гармонійних спотворень (<3%). Компактний дизайн, система автоматичного запуску та захисту, а також довговічні матеріали гарантують надійність навіть у важких умовах експлуатації.
Консультації за телефоном:
Переваги електрогенератора Doosan DP180LB:
- Відповідність вимогам CE та ISO
- Якісний дизельний двигунDoosan DP180LB об'ємом 18 273 куб.см
- Безщітковий альтернатор мідною обмоткою
- Електронне регулювання напруги (+/-1%) для стабільної роботи
- Велика автономність - до 9,5 годин при 75% навантаженні (також час залежить від якості використаного палива)
- Захист від короткого замикання - підтримка струму 300% протягом 10 сек
- Вбудована система нагрівання двигуна для легкого запуску в холодну погоду
- Вбудований паливний бак на 1000 л
- Автоматичний зарядний пристрій для акумулятора
- Захисний кожух із шумоізоляцією (рівень шуму ~75 дБ на 7 м)
Комплектація:
- Сталева рама з віброізоляторами
- Заправлений мастилом та охолоджуючою рідиною двигун
- Альтернатор
- Стабілізатор напруги (AVR)
- Паливний бак
- Кожух
- Шумоізоляція
- Промисловий глушник
- Акумуляторна батарея (АКБ)
- Вихідний автоматичний вимикач
- Автоматична підзарядка АКБ
- Радіатор охолодження
- Пристрій автоматичного підігріву охолоджуючої рідини
- Кнопка аварійної зупинки
- Звукова сигналізація
- Панель керування
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doosan |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Дизельне |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 516 кВт |
| Максимальна потужність | 568 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 9.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Doosan DP180LB |
| Об'єм двигуна | 18273 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1000 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 103.8 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 68.5 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Doosan DP180LB |
| Тип запуску | Електростартер |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Охолодження | Рідинне |
| Країна-виробник | Польща |
| Вид пального | Дизель |
| Підігрів | Так |
| Тип встановлення | стаціонарний |
| Особливості | Лічильник мотогодин, Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Країна торгової марки | Польща |
| Клас | Професійний |
| АВР (автоматичне введення резерву) | Да |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Альтернатор (виробник) | Leroy Sommer TAL 044 H |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Розміри | 328x114x177 см |
| Призначення | Для виробництва,Для торгового центру |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об'єм бака для олії | 19.0 л |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Реалізація | у кожусі,шумозахист |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 000 ₴
