
Штроборіз Makita 4112 HS (4112HS)
41 097 ₴
- В наявності
- Код: 4112HS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Алмазний диск забезпечує максимальну глибину різу до 100 мм
- М'якість і комфорт при різанні
- Спеціальна система приводу з муфтою SJS (Super-Joint-System) від Makita запобігає ривкам інструменту при роботі і пуску, а також захищає оператора і саму машину при заклинюванні диска в матеріалі
- Захисний кожух з вбудованим патрубком для підключення до пилососа
- Можливість регулювання глибини різання
- Встановлюється один диск
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Японія
- Країна походження - Японія
- Виробник - Makita
- Тип - штроборіз
- Живлення - від мережі 230 В / 50 - 60 Гц
- Споживана потужність - 2400 Вт
- Віддавана потужність - 1600 Вт
- Частота холостого ходу - 5000 об/хв
- Діаметр посадкового отвору - 20 / 25.4 мм
- Діаметр відрізних кругів - 305 мм
- Регульована глибина різу: 20 - 100 мм
- Рівень звукового тиску: 102 дБ(А)
- Рівень звукової потужності (LwA): 113 дБ(А)
- Вібрація: холостий хід - 3 м/сек²
- Довжина кабелю – 4 м
- Плавний пуск - є
- Вага - 11.4 кг
- Габаритні розміри: 648х240х273 мм
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Штроборіз Makita 4112 HS
- Ключ
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Глибина паза | 65 мм |
| Кількість обертів | 6500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для пояса, Затискна гайка, Ліпатка, рожковий ключ, ручка, ящик |
| Макс. діаметр кола | 230 мм |
| Потужність | 2400 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Підтримання обертів | Да |
| Регулювання глибини | Да |
| Коригування ширини | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Ширина паза | 3 - 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 097 ₴





