
Снігоприбирач акумуляторний AL-KO ST 4048 ENERGY FLEX без АКБ та ЗП (113591-19)
11 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 113591-19
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
AL-KO ST 4048 - потужний побутовий снігоприбирач, призначений для роботи на ділянках площею до 200 кв.м. Живиться від стандартних Li-Ion акумуляторів AL-KO ENERGY FLEX 36 В. Робоча ширина захвату становить 48 см, максимальна висота захвату снігу - 20 см, що дозволяє прибирати сніг з максимальною ефективністю. Високу потужність при роботі снігоприбирача забезпечує безщітковий електродвигун. Особливістю даної моделі є прогумований шнек, що дозволяє використовувати снігоприбирач на тротуарній плитці, не побоюючись пошкодити покриття.
Основні переваги AL-KO ST 4048 ENERGY FLEX:
- Потужний безщітковий електричний двигун AL-KO
- Прогумований шнек для дбайливого прибирання снігу на тротуарній плитці
- 48 см - робоча ширина захвату снігу
- 20 см - робоча висота захвату снігу
- Регулювання напрямку викиду снігу на 180°
- Регулювання дальності викиду снігу від 1 м до 6 м
- Робота від стандартних акумуляторів AL-KO ENERGY FLEX 36 В
- 20/30 хв - час роботи від акумулятора 4 А*год/ 5 А*год
- Просте управління
- LED-фара для роботи в темний час
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Снігоприбирач AL-KO ST 4048 ENERGY FLEX
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Тип запуску | Електростартер |
| Загальні | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 30 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Конструкція | несамохідна |
| Макс. дальність викидання | 10 м |
| Макс. ширина захоплення | 46 см |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Робочий механізм | прогумований шнек |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Електричний |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴








