
Акумуляторний рубанок Makita XGT 40 V MAX KP001GZ (без АКБ і ЗП) (KP001GZ)
20 435 ₴
- В наявності
- Код: KP001GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
- XGT – інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами.
- Makita BL – безщітковий двигун постійного струму.
- XPT технологія – підвищена стійкість до пилу та вологи.
- Функція AWS – автоматична система бездротового зв'язку – включає бездротове з'єднання пилососа та електроінструменту з використанням Bluetooth, щоб пилосос запускався при запуску електроінструменту.
- Ергономічна рукоятка з гумовим покриттям для більш зручної роботи з інструментом.
- Регулятор глибини стругання зі зручною шкалою, поділка 0.10 мм.
- Спеціальна конструкція опорної плити захищає заготовку і ніж від подряпин і пошкоджень, навіть якщо машина ставиться на заготовку до повної зупинки барабана.
- Електричне гальмо плавно зупиняє обертання диска, що дозволяє користувачеві швидко відновити роботу
- Підходить для стругання фальца до 25 мм.
- Відведення стружки вліво або вправо
- Додатковий блок AWS WUT01 доступний в якості аксесуара.
- V-подібні канавки на підошві 1.4, 3.0 і 4.0 мм.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Японія
- Країна походження – Китай
- Виробник – Makita
- Тип: рубанок
- Джерело живлення – від акумулятора 36 В (40 V MAX)
- Тип акумулятора - Li-ion, XGT
- Тип двигуна - безщітковий
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип акумуляторного блоку - слайдер
- Кількість обертів холостого ходу: 0 - 15000 об/хв
- Ширина стругання - 82 мм
- Максимальна глибина стругання – 4,0 мм.
- Максимальна глибина паза – 25 мм
- Поверхня рубанка - 379 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск - 87 дБ(А)
- Рівень шуму: звукова потужність - 98 дБ(А)
- Рівень шуму: похибка (к) - 3 дБ(А)
- Вібрації: стругання по дереву - 4.5 м/сек²
- Рівень вібрації: похибка (к) - 1.5 м/сек²
- Система пиловидалення - так (насадка для пилососа / мішка для пилу)
- Плавний пуск - ні
- V-подібний паз - є
- Розміри (Д х Ш х В): 379х156х166 мм
- Вага відповідно до EPTA - 3.0 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Рубанок акумуляторний
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Набір стругальних ножів
- Шаблон для установки ножів
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Вибір чверті | Да |
| Габарити | 368x157x164 мм |
| Глибина вибірки | 9 мм |
| Глибина стругання | 3 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ножів | Немає даних |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Пилоудалення | одностороннє |
| Регулювання глибини | Немає даних |
| Зняття фаски | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 435 ₴



