
Снігоприбирач акумуляторний Husqvarna ST 253i без АКБ і ЗП (9707891-01)
34 999 ₴
- В наявності
- Код: 9707891-01
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Husqvarna ST 253i — легкий і надійний акумуляторний снігоприбирач, який забезпечує безпроблемне прибирання снігу на ділянках середнього розміру завдяки високопродуктивному електродвигуну. Його надзвичайно легко запускати та використовувати завдяки простій та інтуїтивно зрозумілій функції блокування лопаті. Плавне регулювання швидкості шнека забезпечує точний контроль викиду, що особливо корисно в чутливих зонах, а електричне обертання жолоба забезпечує швидке та ергономічне використання. Інші зручні функції включають ручку що складається, яка полегшує зберігання, та світлодіодне освітлення для відмінного робочого освітлення та видимості в темряві. ST 253i є частиною гнучкої 36-вольтової системи Husqvarna BLi-X, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.
Зверніть увагу: акумулятори та зарядний пристрій у комплект не входять!
Основні переваги Husqvarna ST 253i:
- Електричне керування жолобом за допомогою важеля, розташованого з правого боку панелі керування.
- Плавне регулювання швидкості шнека з допомогою важеля з лівого боку панелі керування більшої точності під час снігоприбирання.
- Надійний рух та зчеплення з нерівною поверхнею завдяки великим колесам з м’яким покриттям, які встановлено на металевій вісі. Це також збільшує термін служби виробу.
- Подвійний слот для батарей - два акумулятори забезпечують тривалий час роботи та можливість працювати ефективніше з меншою кількістю перерв.
- Компактний дизайн та ручка що складається дозволяють легко зберігати снігоочисник у тісних місцях.
- Запобіжник та важіль забезпечують легкий запуск та зупинку без ризику випадкового запуску. Просто зніміть запобіжник та потягніть важіль вниз, щоб запустити виріб. Якщо обидві руки прибрати із важеля, двигун негайно зупиниться.
- Важелі швидкої фіксації для легкого складання ручки та мінімізації місця, необхідного під час зберігання та транспортування.
- Світлодіодна фара забезпечує чітку видимість у темряві.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Снігоприбирач Husqvarna ST 253i
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип запуску | Електростартер |
| Загальні | |
| Вага | 15.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 30 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Конструкція | несамохідна |
| Макс. дальність викидання | 6 м |
| Макс. ширина захоплення | 51 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 48 В В |
| Необхідно акумуляторів | 1 |
| Робочий механізм | прогумований шнек |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Да |
- Ціна: 34 999 ₴







