
Акумуляторний степлер Makita ST 113 DZ (без АКБ і ЗП) (ST113DZ)
13 573 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST113DZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Компактна і легка конструкція.
- Висока потужність для швидкої і простої роботи.
- Оглядове віконце для перевірки залишку скоб.
- Захист від випадкового натискання на курок.
- Кліпса для носіння на ремені.
- Підходить для водостійких листів і теплоізоляційних матеріалів.
- Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручний захват, покращує управління інструментом і знижує втому користувача.
- Працює будь-яким способом: «контактного приводу» або «одиночного послідовного приводу»
- Світлодіодне підсвічування.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Японія
- Країна походження - Китай
- Виробник - Maklta
- Тип - степлер
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion, CXT
- Напруга акумуляторного блоку - 10.8 В (12 V MAX)
- Ємність магазину - 150 шт.
- Довжина скоби: 7 - 10 мм
- Товщина скоби - 0.5 мм
- Рівень шуму: звуковий тиск 75 дБ (А)
- Рівень шуму: похибка (к) 3 дБ(А)
- Вібрації: забивання скоб у дерево - 2.5 м/сек²
- Рівень вібрації: похибка (к) - 1.5 м/сек²
- Розміри (ДхШхВ): 211х81х159 мм
- Вага відповідно до EPTA - 1.3 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний степлер Makita ST 113 DZ
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Місткість магазина | 84 шт. |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 22 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип витратного матеріалу | Скоба |
| Тип скоби | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 573 ₴
