
Акумуляторний пилосос Makita XGT 40 V MAX VC005GLZ (без АКБ і ЗП) (VC005GLZ)
29 459 ₴
- Немає в наявності
- Код: VC005GLZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Професійний акумуляторний пилосос XGT для сухого прибирання.
- Ідеальний вибір для місць, де шнури можуть заважати або бути небезпечними — наприклад, в магазинах, медичних установах, офісах або для щоденного прибирання.
- Знижений рівень шуму робить його зручним навіть для прибирання протягом дня.
- Завдяки великим заднім колесам пилосос легко переміщати.
- Можливість регулювання потужності всмоктування для різних типів забруднень.
- Працює від одного акумулятора XGT, а додатковий слот для другого акумулятора забезпечує більш тривалий час роботи.
- Технологія XPT - Підвищена стійкість до пилу і вологи.
- Рекомендується використовувати контейнер Mbox (198599-8) для додаткового простору і зручного зберігання (опція).
- Оснащений сучасним безщітковим двигуном Makita BL, що забезпечує стабільну потужність всмоктування протягом усього часу роботи.
- Економить час - більше не потрібно шукати і перемикати розетки.
- Насолоджуйтесь свободою від проводів і чистотою без пилу завдяки цьому бездротовому пилососу L-класу.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Японія
- Країна походження - Китай
- Виробник - Makita
- Тип - пилосос
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип акумуляторного блоку — Li-Ion, XGT
- Напруга акумуляторного блоку — 36 В (40 V MAX)
- Потужність: 265 — 310 Вт
- Регулювання потужності — так
- Тип двигуна — безщітковий
- Рівень шуму: звуковий тиск – 70 дБ(А)
- Максимальний тиск – 23 кПА
- Максимальний об'єм повітря – 2.8 м³/хв
- Максимальний час роботи від BL4025: 7 – 55 хв
- Максимальний час роботи від BL4040: 11 - 88 хв
- Максимальний час роботи від BL4050F: 14 - 100 хв
- Максимальний час роботи від BL4080F: 22 - 176 хв
- Розрідження - 230 мБар
- Тип прибирання - сухе
- Тип пилозбірника - мішок
- Об'єм бака для пилу - 8 л
- Кількість коліс - 4
- Вага - 7.9 кг
- Габаритні розміри: 366х334х197 мм
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний пилосос Makita XGT 40 V MAX VC003GLZ
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Телескопічна труба
- Пластикова ручка
- Насадка для підлоги
- Поліетиленовий мішок
- Щілинна насадка
- Шланг 32х1700 мм
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 481х115х151 мм |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Всмоктувальні трубки, Картонне паковання, набір насадок, текстильний мішок для пилу,Фільтр |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 0.5 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1000 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Ручний |
| Тип пилозбірника | контейнер,мішок |
| Рівень шуму | 57 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 459 ₴




