-12%

Набір для зварювання PATON PRO-250 (5020104002)
21 725 ₴
19 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5020104002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний набір PATON PRO-250 — це спеціально підібраний комплект для безпечного та комфортного зварювання, який призначений для професійного використання в режимах ММА та TIG зварювання. Набір укомплектований якісними засобами індивідуального захисту, електродами серії ELITE і CLASSIC, кейсом, магнітами та аксесуарами для зварювання.
Особливості інверторів PATON
- Надійні у використанні
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
Переваги
- Гарантія до 5 років
- 100% продукції проходить повний цикл перевірки
- Унікальна конструкція апарату, яка забезпечує ефективне охолодження і підвищену продуктивність в умовах запиленого виробництва.
- Система стабілізації роботи при великих довготривалих перепадах напруги в мережі живлення від 160 В до 260 В
- Унікальне співвідношення масогабаритних характеристик з високою потужністю
Комплектація
- Зварювальний апарат PATON PRO-250
- Ремінь для перенесення на плечі
- Мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2300
- Мідний кабель (3 м) з клемою «маса» Abicor Binzel МК300
- Фірмовий кейс PATON™
- Інструкція з експлуатації
- Зварювальна маска Artotic Sun9F (Black) WH.S9F001
- Рукавички Werk ЧОРНІ
- Зварювальні електроди АНО-36 CLASSIC Ø 3 мм, 2.5 кг
- Зварювальні електроди АНО-36 ELITE Ø 4 мм, 2.5 кг
- Магнітний зварювальний кутник (до 11 кг)
- Магнітний зварювальний кутник (до 23 кг)
- Магнітний зварювальний кутник (до 34 кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 335 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 35 А |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.4 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.2 мм |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Клас ізоляції | B |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас захисту | IP33 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Споживана потужність | 9.4кВа |
| Потужність | 7.7 кВт |
| Періодичність увімкнення | 40 % |
| Макс. струм зварювання | 335 А |
| Мін. струм зварювання | 35 А |
| Метод зварювання | MMA |
| Макс. діаметр електрода | 6.0 мм |
| Мін. діаметр електрода | 1.2 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 080 ₴
