
Генератор інверторний 3.2 кВт FOGO F4001iSE без ПДВ
98 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: F4001iSE-bez-PDV
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний бензиновий генератор FOGO F4001iSE – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки Rato R 210 D-Vi з максимальною потужністю на виході до 3.5 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 8.3 л вистачить до 8 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора FOGO F4001iSE:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Кожух генератора дозволяє досягнути максимально тихої роботи
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне управління швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 3.2 кВт - висока номінальна потужність
- 8.3 л - великий обсяг бака для палива за низької витрати
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13.9 А - номінальний струм під час роботи
- Вбудований електростартер для швидкого запуску генератора
- 2 розетки 230В 16А на панелі керування
- Вихід DC 12В 8.3А для зарядки акумуляторів
- 2 виходи USB з гумовою заглушкою: 5В 1А та 5В 2.1А
- Роз'єм для паралельного підключення до ще одного генератора F4001iSE
- 590х465х511 мм - компактні габарити.
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор FOGO F4001iSE – 1 шт
- Набір ключів - 1 шт
- Вилка штепсельна 220В - 1 шт
- Набір проводів із затискачами на 12В - 1 шт.
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 8.3 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вид пального | Бензин |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Час безперервної роботи | 8.0 ч годину |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Клас | міні, сиртовий |
| Клас захисту | IP54 |
| Кількість фаз | одна |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Вилка штепсельна 220 В — 1 шт., Картонне паковання, Набір ключів — 1 шт., Набір дротів із затискачами на 12 В — 1 шт. |
| Модель двигуна | Rato R210 D-Vi |
| Потужність | 3.2 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 3.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.2 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Особливості | Вихід USB, паралельне під'єднання |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дачі, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для риболовлі |
| Розміри | 59x45.6x51 см |
| Витрата палива | 1.67 л/год л/годину |
| Реалізація | у кожусі,шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 400 ₴



