
Пила торцювальна акумуляторна Bosch Professional GCM 305-216 D (АКБ і ЗП) (0601B49000)
19 962 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0601B49000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
- Bosch GCM 305-216 D Professional використовується для точних розпилів по дереву, пластику та алюмінієвим профілям під будь-якими кутами.
- Однією з ключових переваг моделі є подвійний лазер, який проектує дві чіткі лінії зліва і справа від пильного диска.
- Механізм подвійного нахилу (Dual Bevel) до 47° вліво і вправо значно спрощує виконання складних кутових різів і усуває необхідність перевертати заготовку.
- Знімні опори для заготовок і подовжувачі столу гарантують стабільність при роботі з довгими матеріалами.
- Ергономічні рукоятки дозволяють переносити інструмент однією або двома руками.
- Функція плавного пуску зменшує ривки при запуску, підвищує контроль над інструментом і продовжує ресурс двигуна.
- Можливість підключення до пилососів Bosch (Click & Clean) забезпечує чистоту робочого місця.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Bosch
- Клас - Professional
- Тип: пила торцювальна (настільна)
- Тип двигуна – безщітковий
- Номінальна споживана потужність – 1200 Вт
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Напруга акумулятора – 18.0 В
- Ємність акумулятора – 5.0 Ah
- Тип акумуляторного кріплення – слайдер
- Діаметр диска - 216 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 90° - 70 мм
- Макс. ширина пропилу під кутом 90° - 305 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 45° - 42 мм
- Макс. ширина пропилу під кутом 45° - 305 мм
- Регулювання кута нахилу: 47° L / 47° R
- Регулювання кута скосу: 48° L / 48° R
- Діаметр посадкового отвору - 30 мм
- Обороти холостого ходу - 5200 об/хв
- Підтримка постійних обертів під навантаженням - ні
- Протяжка - так
- Наявність лазера - так
- Підсвічування - так
- Плавний пуск - так
- Підключення до пилососа - так
- Регулювання обертів - ні
- Рівень звукового тиску - 65 дБ (A)
- Рівень звукової потужності - 107 дБ (A)
- Похибка K - 3 дБ
- Вага - 16.8 кг
- Гарантія - 36 місяців
- Габаритні розміри: 770х464х606 мм
Комплект поставки:
- Пила торцювальна акумуляторна Bosch Professional GCM 305-216 D
- Акумулятор GBA 18 V 5.0 Ah - 2 шт.
- Зарядний пристрій GAL 1880 CV
- Затискач
- Опора для заготовки (гнучко підключається), 2 шт.
- Пилозбірник
- Пильний диск, Optiline Wood, 216 x 30 x 2.8 мм
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 17.3 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 48 мм |
| Кількість обертів | 5500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, затискач, Картонне паковання, пиляльний диск |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Макс. ширина пропилювання | 312 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 962 ₴






