
Акумуляторна занурювальна дискова пила Bosch Professional GKS 18 V-57 G (без АКБ і ЗП) (06016A2101)
12 996 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06016A2101
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пила дискова акумуляторна Bosch GKS 18 V-57 G має досить потужний двигун, що дозволяє без проблем справлятися з розпилюванням різних матеріалів з деревини. Особливості конструкції дозволяють здійснювати розпилювання під кутами 45° і 90°. Інструмент розрахований на роботу від Li-Ion акумуляторів, при цьому потужнісні характеристики цілком можуть бути порівнянні з характеристиками мережевих інструментів.
Конструктивні особливості та переваги:
- Дискова пила акумуляторна BOSCH GKS 18 V-57 G - максимальна продуктивність пиляння в своєму класі!
- Торцювання до 50 ДСП (900x19 мм) на одній зарядці акумулятора;
- Система Electronic Motor Protection (EMP) захищає двигун від перевантаження і забезпечує його довгий термін служби;
- Мобільна потужність: виконання пропилів глибиною до 57 мм;
- Унікальна літій-іонна технологія класу Premium від Bosch для збільшення терміну служби і виключно довгої роботи на одній зарядці акумулятора;
- Bosch Electronic Cell Protection (ECP): система захисту акумулятора від перевантаження, перегріву і глибокого розряду;
- Ергономічна рукоятка зі зручною зоною обхвату (з м'якою накладкою) для надійного утримання інструменту в руках і невтомної роботи;
- Плавне регулювання глибини різання за допомогою швидкозатискного важеля;
- Ефект зарядки Bosch Hyper Charge: швидка зарядка дозволяє заряджати акумулятор на 75% за половину циклу зарядки;
- Відсутність ефекту пам'яті: акумулятор можна заряджати незалежно від ступеня його зарядженості без пошкодження елементів;
- Видалення пилу. Видалення пилу безпосередньо на інструменті в пилозбірний мішок і/або універсальним пилососом;
- Літій-іонна технологія. Без саморозрядки. Без ефекту пам'яті.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник – Китай
- Виробник – Bosch
- Клас – професійний
- Тип: пила дискова
- Тип двигуна – безщітковий
- Тип живлення – від акумулятора
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Напруга акумулятора – 18 В
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Діаметр диска - 165 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 45° - 42 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 90° - 57 мм
- Можливість стаціонарного кріплення - немає
- Частота обертання на холостому ходу - 3400 об/хв
- Діаметр посадкового отвору - 20 мм
- Занурювальна - так
- Вага без АКБ - 4.1 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторна занурювальна дискова пила Bosch Professional GKS 18 V-57 G
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Пильний диск
- Ключ з внутрішнім шестигранником
- Пилозбірник
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.1 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2800-5500 об/хв об/хв |
| Комплектація | Кейс,ключ, пилозбірник, пиляльний диск, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Макс. глибина пропилювання | 52 мм |
| Макс. діаметр диска | 120 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Рівень шуму | 104 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 996 ₴




