
Дриль-шуруповерт акумуляторний кутовий Milwaukee C12 RAD-202В 12 Нм (АКБ і ЗП) (4933441215)
13 272 ₴
- В наявності
- Код: 4933441215
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Міцна повністю металева коробка передач і шестерні для чудової довговічності і максимального крутного моменту.
- Електронна система захисту від перевантаження REDLINK™ в інструменті та акумуляторній батареї забезпечує найкращу в своєму класі довговічність системи.
- Перемикач з регульованою швидкістю для комфортної роботи в будь-якій ситуації.
- Патрон 10 мм для швидкої зміни та фіксації насадок.
- Електронна муфта з індикатором для повного контролю.
- Індивідуальний моніторинг елементів акумуляторної батареї оптимізує час роботи інструменту і забезпечує довговічність акумуляторної батареї.
- Вбудований датчик заряду акумулятора і світлодіодне підсвічування — додаткова зручність для користувача і освітлення в умовах слабкого освітлення.
- Акумулятор REDLITHIUM™ відрізняється чудовою конструкцією, електронікою і стабільною продуктивністю, що забезпечує більш тривалий час роботи і більший обсяг робіт протягом терміну служби акумулятора.
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12™.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Виробник - Milwaukee
- Тип: дриль - шуруповерт
- Особливості - кутова
- Тип двигуна - безщітковий
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип кріплення акумулятора - обойма
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 12 В
- Ємність акумулятора – 2 Ah
- Вихідна потужність - 24 Вт
- Максимальний крутний момент - 12 Нм
- Кількість швидкостей - 1
- Максимальна швидкість без навантаження - 800 об/хв
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 22 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі – 10 мм
- Максимальний діаметр хвостовика оснащення – 10 мм
- Похибка рівня вібрації при загвинчуванні шурупа - 1.5 м/с²
- Похибка рівня вібрації при свердлінні в металі - 1.5 м/с²
- Похибка рівня звукового тиску (дБ (А)) 3
- Похибка рівня звукової потужності (дБ (А)) 3
- Рівень вібрації при загвинчуванні шурупа <2.5 м/с²
- Рівень вібрації при свердлінні в металі <2.5 м/с²
- Рівень звукового тиску (дБ (А)) 64.5
- Рівень звукової потужності (дБ (А)) 75.5
- Швидкозатискний патрон - є
- Діаметр патрона - 10 мм
- Наявність удару - немає
- Вага - 1.1 кг
- Гарантія – 36 місяців
Застосування:
- Будівництво та ремонт
- Виробництво корпусних меблів
- Оздоблювальні роботи
- СТО
- Столярні майстерні
- Слюсарні майстерні
Комплект поставки:
- Дриль-шуруповерт акумуляторний кутовий Milwaukee C12 RAD-202В 12 Нм
- Акумулятор M12 B2 (2 Ah) – 1 шт.
- Зарядний пристрій C12 C – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в сумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.0 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 52 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0 - 550 / 0 - 1700 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс,кліпса на ремінь |
| Крутний момент | 60.5 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 272 ₴





