
Портативна мінімийка Karcher OC 6-18 Premium Battery Set (1.328-521.0)
11 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.328-521.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний апарат середнього тиску зі змінним акумулятором 18 В і зарядним пристроєм — мобільне рішення для швидкого проміжного прибирання без підключення до електромережі та водопроводу. Пристрій сумісний з мобільним додатком Home & Garden і забезпечує високу гнучкість у використанні. Всмоктувальний шланг доступний як окремий аксесуар.
Конструктивні особливості та переваги:
- Візок з 12-літровим баком для води дозволяє проводити прибирання під час подорожі. Води в ньому достатньо для очищення 3 – 5 сильно забруднених велосипедів або, наприклад, декількох садових або туристичних стільців.
- Бак, що наповнюється під будь-яким краном, оснащений різьбовою пробкою, що виключає витікання води.
- Незалежність від електромережі завдяки акумуляторному живленню.
- Алюмінієва телескопічна ручка висувається для переміщення апарату на колесах і засувається для його зберігання.
- Великі колеса для зручного і безпечного транспортування по бездоріжжю або садовим доріжкам.
- Шланг, пістолет і струменева трубка зберігаються на корпусі апарату з економією місця.
- Відсік з задньої сторони візка з баком для води дозволяє зберігати додаткові приналежності.
- Більш ефективний і оптимально налаштований середній тиск до 24 бар забезпечує ефективну і ретельну проміжну чистку.
- Дбайливе і ретельне очищення чутливих поверхонь.
- Технологія Real Time: відображення на РК-дисплеї акумулятора його ємності, часу, що залишився до закінчення роботи, і заряду.
- Сумісний з усіма пристроями на акумуляторній батарейній платформі Kärcher Battery Power 18 В.
- За допомогою мобільного додатку Home & Garden Ви відчуєте себе справжнім експертом у прибиранні
- Для важкодоступних місць
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Німеччина
- Виробник - Karcher
- Тип - мийка
- Акумуляторна платформа - 18 В
- Напруга - 18 В
- Ємність акумулятора - 2.5 Ah
- Максимальний тиск - 24 бар
- Тип акумуляторного блоку - знімний літій-іонний акумулятор
- Регулювання тиску - середній тиск
- Максимальна продуктивність - 200 л/год
- Час роботи акумулятора 2.5 Ah - 12 хв
- Час заряду стандартним зарядним пристроєм – 300 хв
- Зарядний струм – 0.5 А
- Параметри електромережі для зарядного пристрою (В/Гц): 100 - 240 / 50 - 60
- Колір - сірий
- Вага – 8.42 кг
- Габаритні розміри: 349х321х586 мм
Області застосування:
- Велосипеди
- Тенти / туристичне спорядження
- Для очищення садових меблів та інструментів
- Садові меблі, меблі на балконах і терасах
- Для квіткових горщиків.
- Колісні диски
- Для очищення сміттєвих контейнерів.
- Жалюзі/рольставні
- Садові іграшки
Оснащення:
- Всмоктування води
- Об'єм бака для води: 12 л
- Тип шланга: Еластичний шланг середнього тиску
- Пістолет: Пістолет середнього тиску
- Розпилювальна трубка: коротка і довга
Комплект поставки:
- Портативна мінімийка Karcher OC 6-18 Premium Battery Set
- Акумуляторна батарея 18 В / 2.5 Аh (1 шт.)
- Стандартний зарядний пристрій Battery Power 18 В (1 шт.)
- Плоске сопло
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4"
- Колеса
- Телескопічна ручка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, насадка, фреза, шланг |
| Макс. тиск | 24 бар |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Розміри | 302х89х252 мм |
| Витрата води | 200 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴



