
Бензопила Husqvarna 564XP (9707114-18)
59 999 ₴
- В наявності
- Код: 9707114-18
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Husqvarna 564 XP — це революційна ланцюгова пила з об'ємом двигуна 60 см³, призначена для професійних лісівників та арбористів, яким потрібна передова продуктивність. Поєднуючи розмір і маневреність 50-кубової бензопили з потужністю 70-кубової, вона забезпечує виняткове співвідношення потужності і ваги в компактному корпусі. Спробуйте інноваційне поєднання передових технологій, включаючи систему впорскування палива і новий двигун, що забезпечують миттєве прискорення і максимальну продуктивність протягом робочого дня. Легкий запуск і низький рівень вібрації, що зменшує навантаження на ваше тіло, роблять інструмент зручним у використанні.
Конструктивні особливості:
- Система впорскування палива забезпечує більш динамічну подачу палива, ніж та, яка використовується в карбюраторному двигуні. Це дозволяє швидше адаптуватися до різних умов роботи і підвищити продуктивність. Конструкція залишається легкою і тонкою, має менше компонентів в зоні повітряного фільтра, а також забезпечує більшу чутливість до відкриття дросельної заслінки, більш високу продуктивність і економію палива.
- Технологія простого запуску, ця технологія забезпечує легкий і стабільний запуск, незалежно від того, чи холодний двигун або прогрітий. Автоматичне регулювання балансу між паливом і повітрям забезпечує ідеальну суміш, забезпечуючи безперебійну роботу двигуна.
- Зовнішнє зчеплення дозволяє розмістити приводну зірочку між системою зчеплення і картером двигуна, що робить можливим розташування шини ланцюгової пилки ближче до центру ваги. Завдяки цьому пилка отримала тонкий корпус і поліпшений баланс, що особливо корисно при обрізанні гілок.
- Використання двигуна з коротким ходом поршня дозволило отримати компактний виріб з малою вагою і малими збурюючими силами, який має високу продуктивність і довговічність. Це можливо завдяки малій висоті циліндра, короткій довжині ходу поршня, короткому шатуну, маленькому колінчастому валу і, як наслідок, тонкому корпусу картера.
- Легкий, невеликий корпус бензопили робить її легкою і зручною у використанні в будь-якій ситуації.
- Менша вага пили зменшує навантаження на ваше тіло і робить пилу більш спритною. Легкий глушник забезпечує комфорт і ефективність роботи без зайвих проблем.
- Потужний двигун у поєднанні з широким кріпленням хвостовика, міцним картером і достатнім змащенням ланцюга забезпечує можливість встановити довші шини.
- Магнітний фільтр всередині паливного шланга ефективно запобігає потраплянню металевих частинок у систему подачі палива і двигун, що мінімізує знос і перебої в роботі.
- Очищає до 98% пилу, що дозволяє вам працювати повний робочий день зі збереженням робочих характеристик і меншим зносом двигуна.
- Відкидні кришки бачків, легко відкрити і надійно закрити, навіть якщо носити товсті зимові рукавички.
- Засувки кришки циліндра економлять час при заміні або очищенні свічки запалювання.
- Міцне двокомпонентне віконце контролю рівня палива зменшує ризик повного використання палива, забезпечуючи більш високу продуктивність.
- Ефективні амортизатори LowVib® поглинають вібрацію, оберігаючи руки і кисті користувача.
- Компанія Huskvarna розробляє, виробляє і перевіряє ланцюги X-CUT в тому ж місці, що і професійні бензопили. Створений для забезпечення надзвичайної продуктивності, ланцюг забезпечує неперевершену ефективність пиляння, довго залишається гострим і рідше вимагає натягу. В кінцевому підсумку це означає мінімальний час простою і максимальні результати.
- Функція затягування запобігає ослабленню гайок шини.
- Довговічна опукла мітка для зварювання дерев забезпечує ідеальний огляд протягом усього терміну експлуатації виробу.
- Легко читаються коди помилок, які видає діагностичний модуль Husqvarna Service Hub при підключенні і зчитуванні даних бензопили, дозволяють точно визначати і усувати несправності.
- Розроблена для професійного використання, забезпечує потужність, продуктивність і довговічність у важких умовах роботи.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Швеція
- Країна походження – Китай
- Виробник – Husqvarna
- Тип – бензопила
- Швидкість обертання ланцюга на максимальних обертах – 21.3 м/с
- Робочий об'єм циліндра – 62.4 см³
- Номінальна потужність – 4.0 кВт
- Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) – 762 г/кВт·год
- Мінімальна довжина шини - 38 см
- Максимальна довжина шини – 70 см
- Крок ланцюга – 3/8"
- Тип ланцюга – C85
- Довжина шини - 45 см
- Довжина шини - 18"
- Маса (без обладнання для пиляння) – 5.8 кг
- Звуковий тиск на вухо оператора - 106 дБ (А)
- Рівень шуму - 119 дБ (А)
- Еквівалентний рівень вібрацій, передня/задня рукоятка – 3.0 m/s²
- Еквівалентний рівень вібрацій, передня/задня рукоятка - 3.3 м/с²
- Гарантія - 2 роки
Комплект поставки:
- Бензопила Husqvarna 564XP
- Упор
- Ланцюг C85
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 6.1 кг |
| Кількість ланок | 72 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, упор, шина |
| Потужність | 3500 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.7 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.33 л |
| Об'єм двигуна | 59.8 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.65 л |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Швеція |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | Smart Start |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 118 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
- Ціна: 59 999 ₴






