
Акумуляторна пила Husqvarna 550iXP (без АКБ і ЗП) (9707458-15)
29 999 ₴
- В наявності
- Код: 9707458-15
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Husqvarna 550i XP — це акумуляторна ланцюгова пила з винятковим поєднанням надзвичайної потужності та ваги, а також тонкої та легкої конструкції. Ідеальне універсальне рішення для професіоналів, яким потрібна швидкість, висока надійність і здатність виконувати найскладніші завдання. Завдяки гнучкій системі заміни акумуляторів пилу 550i XP можна легко адаптувати до різних щоденних потреб. Акумулятор B540X забезпечує максимальну потужність і час роботи, а також підтримує роботу з більш довгими шинами, в той час як більш легка модель B330X забезпечує виняткову маневреність.
Конструктивні особливості:
- Неймовірне співвідношення потужності та ваги забезпечує оптимальну продуктивність і мінімізує навантаження на тіло. Завдяки винятковій потужності та продуктивності в тонкому ергономічному корпусі пила стає ідеальним рішенням для професіоналів, яким потрібен легкий інструмент для складної роботи.
- Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки та пилу в акумуляторний відсік, що могло б викликати проблеми з з'єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструменту, роблячи його більш зручним у використанні та покращуючи маневреність. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дозволяє використовувати акумуляторні блоки різних розмірів.
- Розроблена для професійного використання, забезпечує потужність, продуктивність і довговічність у важких умовах роботи.
- Система управління на основі програмного забезпечення для поліпшеного запуску і роботи, особливо при пуску і зупинці під навантаженням. Пила має меншу вагу, знижений рівень вібрації і поліпшену продуктивність в порівнянні з інструментами з механічним зчепленням.
- Відкидна кришка бака, легко відкривається навіть в товстих рукавичках.
- Зручний фіксатор курка газу запобігає випадковій активації дросельної заслінки, підвищуючи безпеку і зручність використання.
- Знімний фільтр не пропускає бруд і забезпечує легкий доступ до зони двигуна для легкого очищення. Це робить регулярне технічне обслуговування легким, допомагаючи підтримувати максимальну ефективність.
- Тонкий корпус пилки, високий центр ваги і рівна нижня частина корпусу забезпечують чудову маневреність, що робить бензопилу легкою у використанні.
- Універсальна система ріжучого обладнання, яка підтримує шини довжиною 13-20 дюймів і дозволяє оптимально налаштувати пилу навіть для значних обсягів роботи. Ланцюги з повним зубом, X-CUT C35 і C33, додатково покращують продуктивність при таких роботах, як розчищення території і розпилювання дерев.
- Husqvarna ActiveCool забезпечує ефективне охолодження акумулятора як під час заряджання, так і під час розряджання. Завдяки системі активного охолодження ваш продукт з живленням від батареї залишається повністю продуктивним навіть у складних умовах, а термін служби ваших батарей подовжується.
- Функція затягування запобігає ослабленню гайок шини.
- Довговічна опукла мітка для зварювання дерев забезпечує ідеальний огляд протягом усього терміну експлуатації виробу.
- Легкий, невеликий корпус бензопили робить її легкою і зручною у використанні в будь-якій ситуації.
- Останні використані налаштування підігріву ручки і режиму SavE зберігаються, що робить кожен перезапуск швидким і легким. Просто продовжуйте з того місця, де зупинилися, без регулювань, економлячи час і зусилля.
- Компанія Huskvarna розробляє, виробляє і перевіряє ланцюги X-CUT в тому ж місці, що і професійні бензопили. Створений для забезпечення надзвичайної продуктивності, ланцюг забезпечує неперевершену ефективність пиляння, довго залишається гострим і рідше вимагає натягу. В кінцевому підсумку це означає мінімальний час простою і максимальні результати.
- Цей виріб Husqvarna з живленням від акумулятора має клас стійкості до дощу IPX4. Завдяки цьому інструмент є довговічним і надійним, його можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов.
- Дисплей відображає рівень заряду батареї, стан і працездатність пристрою, дозволяючи легко керувати режимом SavE™. Зрозумілі повідомлення в новому користувацькому інтерфейсі надають інформацію в режимі реального часу, забезпечуючи надійне керування та ефективну роботу.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Швеція
- Країна походження – Швеція
- Виробник – Husqvarna
- Тип – пила
- Тип двигуна – безщітковий
- Швидкість обертання ланцюга на максимальних обертах – 24 м/с
- Напруга акумулятора – 36 В
- Потужність – 3.2 кВт
- Тип акумулятора – Li-Ion
- Ємність акумулятора – не комплектується
- Вид акумуляторного блоку – слайдер
- Мінімальна довжина шини – 33 см
- Максимальна довжина шини – 50 см
- Крок ланцюга – 0.325"
- Тип ланцюга – C33
- Довжина шини – 38.1 см (15")
- Маса (без обладнання для пиляння) – 4.0 кг
- Звуковий тиск на вухо оператора – 94 дБ (А)
- Гарантований рівень потужності звуку, LWA - 107 дБ (А)
- Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) передня рукоятка – 2.6 m/s²
- Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) задня рукоятка – 3.6 m/s²
- Об'єм масляного бака – 0.32 л
- Гарантія – 2 роки
Комплект поставки:
- Акумуляторна пила Husqvarna 550iXP
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Шина 14” / 35 см – 1 шт.
- Ланцюг SP21G – 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 2.5 кг |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 59 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, упор, шина |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Потужність двигуна | 2.1 кВт |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 35 см/14 дюйма |
| Швидкість ланцюга | 24 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
- Ціна: 29 999 ₴






