
Акумулятор для ДБЖ AGM MERLION 12V 7.5AH GP1275F2
849 ₴
- Готово до відправки
- Код: GP1275F2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор MERLION GP1275F2 - зовнішня батарея призначена для резервного живлення електрообладнання з невеликим споживанням енергії. Внутрішня ємність досягає 7.5 А*год при напрузі 12В, чого буде достатньо для короткочасної роботи приладів, у разі відключення електромережі.
Основні переваги MERLION GP1275F2:
- Призначається для електроустаткування з невеликим споживанням енергії
- Герметичний компактний корпус, невелика вага
- Термін служби досягає 7 років
- Використовується в ДБЖ, системах резервного освітлення, системах сигналізації та контролю
Комплектація:
- Акумулятор MERLION GP1275F2 12V 7.5AH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.06 кг |
| Внутрішній опір | 25 мОм |
| Габарити | 150x65x95 мм |
| Ємність акумулятора | 7.5 А·год А·год |
| Максимальний струм заряджання | 2.16 А |
| Максимальний струм розряджання | 72 А |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Напруга заряджання (буферний режим) | 13.7-13.9 В |
| Напруга заряджання (циклічний режим) | 14.6-14.8 В |
| Робоча температура | +10..+60 С |
| Стан товару | Новий |
| Термін придатності | 7 років |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип акумулятора | AGM (cвинцево-кислотний) |
| Тип клем | F2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴
