
Кущоріз акумуляторний DeWALT DCMHT564P1 (DCMHT564P1)
18 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCMHT564P1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Це легкий і ефективний інструмент системи 18V XR, призначений для швидкого і комфортного стриження живоплотів і чагарників. Він відрізняється продуманою ергономікою і лезами, які забезпечують чистий зріз навіть товстих гілок.
- Леза подвійної дії, виготовлені зі сталі методом лазерного різання і загартовані, забезпечують довговічність і ефективно справляються з гілками діаметром до 25 мм.
- Кущоріз має тонку конструкцію корпусу і легку вагу, що зменшує втому користувача при тривалій роботі.
- D-подібна рукоятка дозволяє зручно тримати інструмент в різних положеннях (горизонтально і вертикально), забезпечуючи максимальний контроль над процесом обрізки.
- Вбудований гачок на нижній стороні кущоріза дозволяє легко підвісити його для зберігання.
- Інструмент є частиною акумуляторної системи DeWalt 18V XR і сумісний з усіма акумуляторами 18V XR і 54V FlexVolt.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна походження - Китай
- Виробник - DeWALT
- Тип: кущоріз
- Тип двигуна - щітковий
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип кріплення акумулятора - слайдер
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 18 В
- Ємність акумулятора - 5 Ah
- Довжина ножа - 55 см
- Тип ножа - з лазерним заточуванням
- Тип леза - двосторонні / загартовані
- Максимальний діаметр гілок - 25 мм
- Поворотна задня ручка - немає
- Антивібраційна система – немає
- Частота ходу леза за хвилину: 2800 ход/хв
- Час зупинки леза: менше 3 с
- Штанга – немає
- Гарантія – 36 місяців
- Вага без АКБ – 3.2 кг
- Габаритні розміри упаковки: 985х251х196 мм
Застосування:
- Гілки
- Лози
- Кущі
Комплект поставки:
- Кущоріз акумуляторний DeWALT DCMHT564P1
- Акумуляторна батарея 18В XR Li-lon 5 Ah - 1 шт.
- Зарядний пристрій - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.1 кг |
| Довжина леза | 65 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 3400 хід/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальна ємність акумулятора | Немає даних |
| Напруга акумулятора | 54 В В |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 499 ₴








