
Ручна підмітальна машина Karcher S 4 Twin Go!Further (1.766-363.0)
7 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.766-363.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підмітальна машина SE 4 Go!Further — лімітована версія в чорному кольорі, на 30 % виготовлена з переробленого пластику та оснащена ексклюзивними аксесуарами. Ефективна система щіток забезпечує відмінну продуктивність і зручний збір сміття в контейнер.
Конструктивні особливості:
- Регулювання висоти за допомогою байонетного замка
- Підмітання без перевтоми завдяки підгонці висоти рукоятки під зріст користувача.
- Скласти машину для зберігання з економією місця можна, не нахиляючись – достатньо натиснути ногою на передбачений для цього виступ.
- Простота зняття бункера і легке вивантаження зібраного сміття.
- Бункер, що встановлюється у вертикальному положенні
- Опорожнення бункера без контакту з брудом.
- Підмітання впритул до країв – це ретельне очищення кутових і крайових ділянок.
- Практична ручка для перенесення
- Ручка для перенесення полегшує переміщення підмітальної машини і її розміщення на зберігання.
Технічні характеристики:
- Країна походження - Німеччина
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Виробник - Karcher
- Тип - підмітальна машина
- Робоча ширина з бічною щіткою - 680 мм
- Максимальна продуктивність по площі - 2400 м²/год
- Каркас/рама - пластик
- Контейнер для відходів - 20 л
- Колір - чорний
- Маса (без приладдя) - 10.2 кг
- Розміри: 760х668х940 мм
- Сфери застосування:
- Достатній час роботи для прибирання у великій квартирі.
- Доріжки навколо будинку
- Очищення доріжок
- Очищення дворових ділянок і під'їзних шляхів
- Прибирання в підвалі
Оснащення:
- Ергономічна ручка
- Безступінчаста натискна ручка
- Положення для зберігання
- Підніжка для компактного розміщення
- Заміна бічної щітки без застосування інструментів
- Бункер, що встановлюється у вертикальному положенні
Комплект поставки:
- Ручна підмітальна машина Karcher S 4 Twin Go!Further
- Контейнер для збору сміття: 1 шт.
- Бічні щітки: 2 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні щітки | 2 |
| Вага | 14.8 кг |
| Габарити | 926х872х1032 мм |
| Місткість контейнера | 38 л |
| Харчування | Механічний |
| Площа прибирання | 3000 |
| Робоча швидкість руху | 4 |
| Робоча ширина | 860 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴






