
Бензопила Husqvarna 540XP III (9707931-14)
31 499 ₴
- В наявності
- Код: 9707931-14
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 540 XP® Mark III — це спритна і легка бензинова ланцюгова пила класу 40 см³, призначена для професійного догляду за деревами і операцій проріджування. Потужний двигун у поєднанні з оптимальним вибором ланцюга SP21G або S93G забезпечує найкращу продуктивність різання з швидким прискоренням. Легкий, надійний запуск — як на холодну, так і на гарячу — і плавна маневреність роблять цю бензопилу улюбленою для будь-якої команди з догляду за деревами.
Конструктивні особливості:
- Нова конструкція двигуна забезпечує високу продуктивність навіть при тривалому різанні. Висока потужність різання робить пилу ідеальною для продуктивної роботи — навіть при використанні більш довгої направляючої шини.
- Завдяки AutoTune 3.0 налаштування двигуна завжди оптимізовані для максимальної пускової здатності і продуктивності в будь-яких умовах, що дозволяє вам рухатися незалежно від труднощів. Відсутність необхідності ручного регулювання карбюратора.
- Приціл є критично важливим для валки, тому ми зробили такий, який переживе саму бензопилу.
- Відсутність виступаючих частин, гладка нижня поверхня, закруглена кришка стартера і захищені елементи управління роблять використання бензопили дуже легким.
- Очищає до 98% пилу, що дозволяє вам працювати повний робочий день зі збереженням робочих характеристик і меншим зносом двигуна.
- Тримайте свою пилу і себе в курсі новин за допомогою цифрових послуг Husqvarna. Просто підключіть додатковий модуль електронної комунікації під кришкою циліндра, це дозволить без дротів підключатися до виробу і діагностувати двигун.
- Легко відкрити і надійно закрити, навіть якщо носити товсті зимові рукавички.
- Ефективні амортизатори LowVib® поглинають вібрацію, оберігаючи руки і кисті користувача.
- Функція фіксації гайки запобігає її втраті.
- Функція фіксації запобігає випаданню гвинтів стартера.
- Розроблена для професійного використання, забезпечує потужність, продуктивність і довговічність у важких умовах роботи.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Швеція
- Країна походження – Швеція
- Виробник – Husqvarna
- Тип – бензопила
- Швидкість обертання ланцюга на максимальних обертах – 20 м/с
- Робочий об'єм циліндра – 39.1 см³
- Номінальна потужність – 1.9 кВт
- Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) – 782 г/кВт-год
- Мінімальна довжина шини – 30 см
- Максимальна довжина шини – 40 см
- Крок ланцюга – 3/8"
- Тип ланцюга – S93G
- Довжина шини - 35 см
- Довжина шини - 14"
- Маса (без обладнання для пиляння) – 4.1 кг
- Звуковий тиск на вухо оператора - 102 дБ (А)
- Рівень шуму - 113 дБ (А)
- Еквівалентний рівень вібрацій, передня/задня рукоятка – 5.1 м/с²
- Еквівалентний рівень вібрацій, передня/задня рукоятка - 3.7 м/с²
Комплект поставки:
- Бензопила Husqvarna 540XP III
- Упор
- Ланцюг
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 5.3 кг |
| Кількість ланок | 64 |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, упор, шина |
| Потужність | 3000 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.1 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.32 л |
| Об'єм двигуна | 50.1 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.52 л |
| Розмір шини | 38 см / 15 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Швеція |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | Smart Start |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 117 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 499 ₴



