
Кутова шліфувальна машина Metabo WEBA 20-150 Quick BL (600664000)
23 098 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600664000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
- Зручна кутова шліфувальна машина потужністю 2000 Вт для застосування в промисловості: максимальна продуктивність і безпрецедентний термін служби завдяки безщітковому двигуну
- Високоефективний безщітковий двигун Marathon, що не вимагає технічного обслуговування: запатентована система охолодження та інноваційний захист від пилу сприяють збільшенню терміну служби в три рази в порівнянні з щітковими двигунами.
- Електронна система Tacho Constamatic (TC): надзвичайно швидке виконання робіт завдяки великій кількості обертів навіть під навантаженням
- Швидка заміна дисків без інструментів одним натисканням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) з низьким рівнем вібрації.
- Краща антивібраційна система: вбудований автобалансир для зменшення вібрації на руки і кисті до 50%, більш тривалого терміну експлуатації машини і до двох разів більшого ресурсу шліфувальних дисків.
- Краще співвідношення потужності до окружності рукоятки на ринку для роботи без втоми
- Інерційний гальмо, система запобігання реактивного моменту, захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску забезпечують найвищий ступінь захисту користувачів
- Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання
- Особливо зручне сервісне обслуговування завдяки кришці для заміни кабелю
- Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих частинок.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Німеччина
- Виробник – Metabo
- Тип – КШМ
- Тип живлення – від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Споживана потужність двигуна – 2000 Вт
- Віддавана потужність двигуна – 1600 Вт
- Крутний момент – 4.0 Нм
- Тип двигуна – безщітковий
- Частота холостого ходу – 9600 об/хв
- Частота обертів під навантаженням – 9600 об/хв
- Діаметр диска – 150 мм
- Різьба шпинделя – М14
- Довжина мережевого кабелю – 4 м
- Шліфування поверхні: 8.11 м/с²
- Похибка вимірювання К: 1.5 м/с²
- Шліфування за допомогою шліфувальної стрічки: 5.71 м/с²
- Рівень звукового тиску: 87 дБ(А)
- Рівень звукової потужності (LwA): 98 дБ(А)
- Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
- Вага – 2.7 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Кутова шліфувальна машина Metabo WEBA 20-150 Quick BL
- Захисний кожух
- Опорний фланець
- Затискна гайка M-Quick
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech
- Пилозахисний фільтр
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість обертів | 11000 об/хв об/хв |
| Комплектація | Картонна упаковка, шкірах, ручка, швидкісна гайка |
| Крутний момент | 3.5 Нм |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 86 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 098 ₴



