
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 BL Edition (АКБ і ЗП) (613159900)
7 460 ₴
- В наявності
- Код: 613159900
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Універсальний, зручний дриль-шуруповерт з потужним безщітковим двигуном і міцним металевим патроном для свердел 13 мм
- Потужний безщітковий двигун для максимальної ефективності та тривалого часу роботи від акумулятора
- Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
- Вбудоване світлодіодне робоче підсвічування із залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна походження – Китай
- Виробник – Metabo
- Тип: дриль – шуруповерт
- Тип двигуна – безщітковий
- Джерело живлення – акумулятор
- Тип акумуляторного блоку – LiPOWER
- Тип кріплення акумулятора – слайдер
- Напруга акумуляторного блоку – 18 В
- Ємність акумулятора – 4 Ah
- Патрон – швидкозатискний
- Діапазон затиску патрона: 1.5 - 13 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 1-а швидкість: 0 - 450 об/хв
- Кількість обертів холостого ходу: 2-я швидкість: 0 - 1900 об/хв
- Максимальний крутний момент (жорсткий) - 60 Нм
- Максимальний крутний момент (м'який) - 26 Нм
- Максимальний діаметр свердління в металі - 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 36 мм
- Свердління металу: 2.1 м/с²
- Похибка вимірювання K: 1.5 м/с²
- Рівень звукового тиску: 77 дБ(А)
- Рівень звукової потужності (LwA): 87 дБ(А)
- Похибка вимірювання K: 5 дБ(А)
- LED підсвічування - так
- Реверс - є
- Наявність удару - немає
- Вага без акумуляторного блоку - 1.1 кг
- Вага з акумуляторним блоком - 1.7 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 BL Edition
- Швидкозатискний свердлильний патрон
- Акумуляторний блок LiPOWER (18 В / 4.0 Аh)
- Зарядний пристрій SC 36
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 500-1700 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для носіння на ремені, Картонне паковання, постачається без акумулятора та зарядного пристрою, швидкозатискний патрон |
| Крутний момент | 65 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 460 ₴



