
Акумуляторний тример Husqvarna 220iR (без АКБ і ЗП) (9707544-01)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 9707544-01
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Husqvarna 220iR поєднує високу продуктивність з чудовою ергономікою, що робить його оптимальним тримером для великих садів. Велосипедні ручки, телескопічний вал і м'який ремінь забезпечують комфортне і приємне використання навіть під час тривалих сеансів косіння. Завдяки безступінчатому регулюванню швидкості ви також можете налаштувати потужність відповідно до поточного завдання. Крім тримерної головки R25B для ефективного скошування трави, в комплект входить тримерна головка Tri-Cut В з пластиковими ножами, яка ідеально підходить для виконання більш складних завдань, таких як скошування зарослих ділянок. Коли тример потрібно зберігати або транспортувати, ви можете скористатися телескопічним валом і складною ручкою, щоб зробити його дуже компактним і зручним. 220iR є частиною гнучкої системи Husqvarna BLi-X на 36 В, що дозволяє використовувати один акумулятор для декількох інструментів.
Конструктивні особливості:
- Тримерна головка TriCut зі змінними пластиковими ножами, ідеально підходить для грубої трави і ділянок з кущами і камінням.
- Завдяки телескопічному валу і U-подібній ручці, яка складається, розмір тримера можна зменшити до 70% для зручного зберігання і транспортування. Розумний затискач робить збірку і регулювання ручки швидкою і легкою.
- Розумний затискний механізм дозволяє легко складати і регулювати ручку без будь-яких інструментів, забезпечуючи швидку готовність тримера до роботи, зберігання або транспортування.
- Телескопічний вал з регулюванням для зручного робочого положення і компактного зберігання. Легко відрегулюйте довжину відповідно до ваших потреб, а коли робота буде виконана, просто вкоротіть вал для більш компактного зберігання.
- За допомогою головки тримера Rapid Replace™ ви можете легко встановлювати нову нитку тримера, не відкриваючи кришку. Щоб встановити нову нитку, протягніть її через головку тримера і поверніть ручку.
- Проста стандартна підвіска на одне плече для легких тримерів. Легко знімається однією рукою.
- Безщітковий двигун для більшої ефективності, більш тривалого терміну служби і більш рідкісного обслуговування в порівнянні з щітковими двигунами. Оскільки щіток немає, виключається тертя, тому енергія не втрачається і двигун не перегрівається. Це також усуває необхідність в обслуговуванні або заміні зношених щіток і дає додаткові переваги від поліпшеної продуктивності і більшого крутного моменту.
- Клавіатура інтуїтивно зрозуміла і дозволяє легко налаштувати параметри одним натисканням кнопки.
- Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму і зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, що не вимагають повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
- Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання і меншого навантаження на тіло.
- Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X з напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати в декількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дозволяє легко знайти індивідуальне і потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Всі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати і замінювати для безперервної роботи інструменту.
- Акумулятор розміщується у виробі горизонтально, що зменшує ризик потрапляння бруду, води, стружки та пилу в акумуляторний відсік, що могло б викликати проблеми з з'єднанням. Крім того, це покращує розподіл ваги та збалансованість інструменту, роблячи його більш зручним у використанні та покращуючи маневреність. Наскрізна конструкція корпусу також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки дозволяє використовувати акумуляторні блоки різних розмірів.
- Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дозволяє продовжити термін служби акумулятора і знизити ризик травмування.
- Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища і зменшує дискомфорт для оточуючих.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Швеція
- Країна походження – Китай
- Виробник – Husqvarna
- Тип – тример
- Форма ручки: U-подібна
- Тип акумуляторного блоку – Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку – 36 В
- Ширина скошування – 36 см
- Вага (без батареї та ріжучого обладнання) – 3.93 кг
- Діаметр штанги – 36 мм
- Довжина – 172 см
- Максимальні оберти вихідного валу – 6800 об/хв
- Тип двигуна – BLDC (безщітковий)
- Передавальне число – 0
- Кут редуктора - 0°
- Тримерна головка - R25 & Tri-Cut B
- Гарантований рівень потужності звуку, LWA 94 дБ (А)
- Рівень звукового тиску на вухо оператора 85.4 дБ (А)
- Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) передня рукоятка 2.41 м/с²
- Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) задня рукоятка 1.71 м/с²
Комплект поставки:
- Тример акумуляторний Husqvarna 220iR
- Тримерна головка - R25 & Tri-Cut B
- Ремінь
- Підвіска
- Поставляється без зарядного пристрою та акумулятора
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Діаметр штанги | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від одного заряду | 40 хв |
| Діаметр волосіні | 2.0 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, косильна головка,шестигранний ключ |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Оберти двигуна | 6800 об./хв |
| Оснастка | Косильна головка |
| Особливості | Коригування перевертів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 310 мм |
- Ціна: 12 999 ₴





