
Пила торцювальна Bosch Professional GCM 254 (0601B52000)
16 224 ₴
- В наявності
- Код: 0601B52000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Модель GCM 254 використовується для виконання точних торцювальних, поздовжніх і комбінованих розрізів по дереву, ламінату та алюмінієвих профілях.
- Завдяки інноваційній системі Axial-Glide і потужному двигуну вона забезпечує стабільність і точність, що ідеально підходить для столярних майстерень, будівництва та меблевого виробництва.
- Розширювачі столу забезпечують стабільну підтримку довгих заготовок. Швидка фіксація матеріалу підвищує безпеку і комфорт під час роботи.
- Захист від випадкового пуску робить експлуатацію більш безпечною.
- Лазер Exactrak підсвічує лінію різу для максимальної видимості.
- Є можливість підключення будівельного пилососа для видалення тирси.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Bosch
- Клас - Professional
- Тип: пила торцювальна
- Тип двигуна – щітковий
- Джерело живлення – від мережі 230 В / 50 – 60 Гц
- Потужність двигуна – 1750 Вт
- Діаметр диска - 254 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 90° - 90 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 45° - 60 мм
- Регулювання кута нахилу: 45° L / 0° R
- Регулювання кута скосу: 47° L / 52° R
- Діаметр посадкового отвору - 30 мм
- Обороти холостого ходу - 5000 об/хв
- Підтримка постійних обертів під навантаженням - ні
- Протяжка - ні
- Наявність лазера - так
- Підсвічування - ні
- Плавний пуск - так
- Підключення до пилососа - так
- Регулювання обертів - ні
- Рівень звукового тиску - 97 дБ (A)
- Рівень звукової потужності - 109 дБ (A)
- Похибка K - 3 дБ
- Вага - 11.1 кг
- Гарантія - 36 місяців
- Габаритні розміри: 477х559х567 мм
Комплект поставки:
- Пила торцювальна Bosch Professional GCM 254
- Затискач
- Опора для заготовки (гнучко підключається), 2 шт.
- Пилозбірник
- Пильний диск Optiline Wood – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 48 мм |
| Кількість обертів | 5500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, затискач, Картонне паковання, пиляльний диск |
| Макс. глибина пропилювання | 70 мм |
| Макс. діаметр диска | 216 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Макс. ширина пропилювання | 312 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 224 ₴








