
Безмасляний компресор Metabo Basic 270-50 OF Silent (601594000)
22 922 ₴
- В наявності
- Код: 601594000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Тихий, зручний, мобільний компресор для базових завдань
- Завдяки ресиверу на 50 л має більший запас повітря, що дозволяє працювати з інструментами, з якими не впорається компресор на 24 л
- Безмасляне виконання забезпечує можливість транспортувати в горизонтальному положенні, зменшує час і витрати на обслуговування (немає необхідності заливати і стежити за рівнем масла)
- Зручний дисплей з великими манометрами, що показують робочий тиск і тиск в ресивері і редуктором, для встановлення значення тиску, яке вимагає підключений інструмент
- Надійну роботу в заданому діапазоні робочого тиску забезпечує реле тиску Condor
- Захист від перевантаження: захищає двигун від перегріву
- Рукоятка VarioGrip, яку можна швидко витягнути при транспортуванні, або швидко приховати при зберіганні
- На рукоятці передбачено 2 гачки, для розміщення шланга і пневмоінструментів, також має на корпусі кріплення, для намотування кабелю живлення
- Додаткова металева ручка-скоба на ресивері, для транспортування удвох
- Великі колеса і прогумовані ніжки для зручності пересування і стійкості
- Зручне відведення конденсату через кульовий кран на дні ресивера
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Китай
- Виробник - Metabo
- Тип - компресор
- Напруга - від мережі 230 В / 50 - 60 Гц
- Потужність всмоктування - 235 л/хв
- Швидкість подачі - 128 л/хв
- Ефективний об'єм подачі (максимальний тиск 80%) - 120 л/хв
- Максимальний тиск - 10 bar
- Номінальна споживана потужність - 1500 Вт
- Максимальна кількість обертів - 1400 об/хв
- Об'єм ресивера - 50 л
- Рівень звукового тиску (LpA) - 83 dB(A)
- Рівень звукової потужності (LwA) - 92 dB(A)
- Габарити: 713х237х652 мм
- Вага - 37 кг
- Довжина кабелю - 2.5 м
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Безмасляний компресор Metabo Basic 270-50 OF Silent
- Універсальна швидкороз'ємна муфта
- Висувна рукоятка з гумовим покриттям
- Транспортувальні колеса
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 37 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, муфта, ручка |
| Конструкція | Безоливний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Номінальний тиск | 10 бар |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія | 128 л/хв кг/ час |
| Розміри | 713х237х652 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 922 ₴






