
Бетонозмішувач Forte EW6140P 145 л чавунний вінець
9 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Бетонозмішувач Forte EW6140P - будівельне обладнання для виготовлення бетону та різноманітних будівельних сумішей. Представлена модель живиться від електромережі 220 В, що робить її незамінним помічником під час ремонту або будівництва будинку.
Сфера застосування: Використовується під час будівництва різноманітних бетонних конструкцій (фундамент, вимощення, ступені, доріжки, заливка стовпів і т.д.).
Особливості будівельного обладнання ТМ Forte
- Хороша продуктивність
- Ергономічний дизайн
- Надійний механізм
- Підходять для домашнього застосування
Переваги бетонозмішувача Forte EW6140P
- Електродвигун на 0,55 кВт живиться від напруги 220 В
- Вихід готової суміші становить близько 110 л
- Повна ємність змішуючого барабана становить 145 л
- Чавунний вінець
- Гравітаційний тип змішування за допомогою пластин всередині змішуючого барабана
- Габарити 81x45x71 см
- Бетонозмішувач важить 67 кг
В офіційному інтернет магазині ТД Укрсервіс можна купити хороший бетонозмішувач для електромережі 220в. ТД Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Forte. Вся продукція сертифікована і поставляється з офіційною гарантією якості. Якщо ви сумніваєтеся, яку бетонозмішувач вибрати для дачі, консультанти дадуть відповідь на всі питання і підкажуть ціни на побутові Бетономішалки. На сайті також можна дізнатися актуальні ціни, наявність на складі і подивитися правдиві відгуки про обране будівельне обладнання для бетону.
Обладнання доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів | 32 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,беномішалка, гарантійний талон |
| Потужність | 550 Вт |
| Оберти двигуна | 26.5 об./хв |
| Об'єм резервуара | 145.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
| Тип | венцова |
| Тип вінця | чавунний |
- Ціна: 9 870 ₴
