GTM B-7/80-4 - садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів середньої площі. Дана модель мотоблока оснащена бензиновим двигуном з потужністю 7 л.с (5,2 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 500 мм до 800 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги мотоблоку GTM B-7/80-4:
- Бензиновий двигун потужністю 7 л.с із збільшеним крутним моментом
- Редуктор в литому корпусі
- Клиноремінна передача між двигуном і редуктором
- 4 передачі: 3 вперед + 1 назад - 34/92/126 + 69 об/хв
- 3 пари фрез з 4 ножами на кожній
- Спеціальна форма ножів запобігає намотування бур'янів
- Регульована ширина культивування 500/800 мм.
- Інерційно-масляний повітряний фільтр з додатковим ступенем очищення та забором повітря на кермі
- Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
- Бампер збільшеного розміру
- Пневматичні 8" колеса для транспортування
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 1,5 л спеціальної оливи (ТАД-17) у трансмісію.
Комплектація:
- Мотоблок GTM B-7/80-4
- Фрези – 3 пари
- Інструкція з експлуатації
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина оброблення | 17 см |
| Кількість швидкостей | 3 вперед / 1 назад |
| Кількість фрез | 6 |
| Комплектація | фрези |
| Потужність двигуна | 5200 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип редуктора | шестерні |
| Ширина оброблення | 80 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 235 ₴



