Шурупокрут мережевий Metabo SE 4000- ручний електроінструмент для фіксації різних кріпильних виробів і свердління отворів відомого виробника Metabo. Представлена модель обладнана електродвигуном з номінальною споживаною потужністю 600 Вт і частотою обертання 4400 об/хв.
Призначення: Закручування і відкручування кріпильних виробів (шурупи, гвинти, саморізи, дюбелі); закручування болтів; свердління отворів в різних матеріалах. Дуже добре підходить для кріплення гіпсокартону до деревини або металу або ж гіпсоволоконних плит до металевих конструкцій.
Особливості електроінструментів Metabo
- Марка представлена на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів та зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги шурупокрута Metabo SE 4000
- Номінальна споживана потужність становить 0.6 кВт
- Корисна потужність 272 Вт
- Внутрішній шестигранник 1/4 " (6,35 мм)
- Максимальний крутний момент становить 9 Nm
- Легко утримується під час роботи навіть однією рукою
- Безшумна кулачкова муфта забезпечує високу точність закручування
- Обмежувач глибини при необхідності можна легко зняти
- Система Vario (V) дозволяє управляти кількістю обертів залежно від оброблюваного матеріалу
- На холостому ходу може вибавати до 4400 оборотів/хвилину
- Максимальний діаметр затиску свердлильного патрона становить 6,35 мм
- Рівень шуму (LwA) досягає 91 дБ (A)
- Довжина кабелю (5 м) дозволяє працювати на необхідній відстані від розетки
- Вага шурупокрута становить 1.1 кг
Характеристики
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Довжина мережевого кабелю | 5 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Під битку |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4400 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 9 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 6.35 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 6.35 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 1 |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Ударний режим | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Від мережі |
| Мах. крутний момент, Нм | 9 |
| Швидкість обертання, об/хв | 4400 |
| Потужність шуруповерта, Вт | 600 |
| Розмір патрона, мм | 6,35 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вдарний режим | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 371 ₴

