
Акумуляторний шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic + кейс (600080500)
7 789 ₴
4 523 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600080500
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Основні переваги Metabo PowerMaxx BS Basic:
- 3 роки - повна гарантія на весь механізм
- 34 Нм - максимальний крутний момент
- 2 швидкості - для роботи битою і свердлом
- 21 режим роботи - для гнучкого налаштування роботи
- Швидкозатискний патрон 10 мм - для оперативної заміни оснащення
- 18 мм - діаметр свердління в дереві
- 10 мм - діаметр свердління в металі
- LED-підсвітка - освітлення робочої області
- 12 В - компактний акумуляторний інструмент
- 0,8 кг - найменша вага в класі
Комплектація:
- Шурупокрут Metabo PowerMaxx BS Basic
- Акумулятор Metabo Li-Power 12 В 2 А*год - 2 шт
- Зарядний пристрій Metabo LC 40
- Крюк для носіння на поясі
- Кейс
Опис акумуляторного шурупокрута Metabo PowerMaxx BS Basic
Metabo PowerMaxx BS Basic - компактна дриль-шуруповерт підвищеної потужності, яка призначається для побутового використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 12 В. В шуруповерт вбудований двошвидкісний редуктор з металевими шестернями, що значно збільшує термін служби інструменту. На першій швидкості 360 об/хв шуруповерт розвиває крутний момент до 34 Нм, що дозволяє закручувати кріплення. На другій швидкості 1400 об/хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал і тд. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегріву і глибокої розрядки. Шуруповерт комплектується 10 мм швидкозажимний патрон з автоматичним блокуванням шпинделя.
Шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Basic поставляється в кейсі з 2 акумуляторами ємністю 2 А * ч і зарядним пристроєм.
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Довжина | 315 мм |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Metabo |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 34 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Матеріал корпусу редуктора | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Функція міксер | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Мах. діаметр свердління в металі, мм | 10 |
| Розмір патрона, мм | 10 |
| Напруга, В | 12 |
| Швидкість обертання, об/хв | 360 / 1400 |
| Ємність акумулятору, А·год | 2 |
| Тип харчування | від акумулятора |
| Мах. крутний момент, Нм | 34 |
| Мах. діаметр свердління в дереві, мм | 18 |
| Вдарний режим | Ні |
- Ціна: 4 523 ₴










