Фрезер Metabo OFE1229 Signal — ручний електричний інструмент для фрезерування деревини. Належить до вертикального типу і оснащений електродвигуном потужністю 1200 Вт. Призначений для фігурного різання деревини при виготовленні меблів та виконанні різних столярних робіт.
Особливості фрезера Metabo:
- Бренд представлений на 5 континентах світу
- Більше 700 патентів і зареєстрованих зразків
- Німецька якість
- Широкий модельний ряд
Переваги фрезера Metabo OFE1229 Signal:
- Номінальна споживана потужність: 1200 Вт
- Число обертів шпинделя до 25 500 об/хв
- Живлення від мережі 220 В
- Діаметр цанги до 8 мм
- Точність регулювання глибини фрезерування до 0,1 мм
- Три рівні фіксації глибини фрезерування
- Стабільна і стійка до скручування напрямна з двома колонками для максимальної точності
- Загартований і шліфований змінний цанговий затиск для точного концентричного обертання фрези
- Фіксатор шпинделя для полегшення заміни фрез
- Система Vario-Tacho-Constamatic (VTC) для контролю кількості обертів
- Захист від перевантаження для запобігання перегріву двигуна
- Опорна алюмінієва пластина для легкого ковзання по робочій поверхні
- Автоматичне відключення вугільних щіток для додаткового захисту двигуна
- Можливість підключення універсального пилососа для підтримки чистоти робочої зони
- Хід фрези до 50 мм
- Габарити фрезера: 290х150х290 мм
- Довжина мережевого кабелю: 4 м
- Вага інструмента: 3,5 кг
Технічні характеристики:
- Тип: вертикальний
- Номінальна споживана потужність: 1200 Вт
- Тип живлення: від мережі 220 В
- Число обертів шпинделя: 25 500 об/хв
- Максимальний діаметр цанги: 8 мм
- Хід фрези: 50 мм
- Вага: 3,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 25500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Країна реєстрації бренда | Німеччина |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертів, об/хв | 25500 |
| Цанга, мм | 8 |
| Вага фрезера, кг | 3 |
| Хід фрези, мм | 50 |
| Тип фрезера | Вертикальний |
| Потужність фрезера, Вт | 1200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 137 ₴

