
Міні-навантажувач GTM RIX800 350/800 кг з бортовим поворотом (RIX800)
524 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: RIX800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-навантажувач GTM RIX800 розроблений для ефективної роботи в умовах обмеженого простору. Його компактні розміри, висока маневреність і універсальність роблять цю машину ідеальним рішенням для будівельних майданчиків, комунальних служб, сільського господарства та ландшафтного дизайну.
Переваги моделі GTM RIX800:
- Будівельне обладнання промислового класу
- Компактність – легко працює у вузьких і складних умовах
- Маневреність – повний поворот на 360 градусів забезпечує максимальну гнучкість
- Універсальність – підтримує різноманітне навісне обладнання: ківш, гідромолот, вилковий захват, бур та інше
- Простота управління – інтуїтивне управління підходить навіть для операторів без великого досвіду
- Гідравлічна система – забезпечує плавну і ефективну роботу
- Максимальна вантажопідйомність 350 кг, перекидне навантаження 800 кг
- Максимальний кут підйому – 30°
- Максимальна швидкість руху 4.3 км/год
- Зручне крісло для водія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 780 кг |
| Колісна база | 800 мм |
| Тип запуску | Електростартер |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Час підіймання/опускання | 4.7 с / 3.2 с |
| Габарити | 2500x1000x1880 мм |
| Вантажність | 238 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, навантажувач |
| Макс. кут підйому | 30 градусов |
| Макс.робоча висота | 2.18 м |
| Максимальна швидкість | 4.2 км/год |
| Матеріал | Сталь |
| Модель двигуна | KOOP |
| Потужність двигуна | 8.73 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 11.7 л. |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| Об'єм ковша | 0.13 куб.м |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Об'єм бака для олії | 1.6 л |
| Оберігальне навантаження | 600 кг |
| Харчування | Дизельний |
| Радіус повороту | 0 |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідний |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мінінавантажувач |
| Тип коліс | пневматичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 558 ₴





